Фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити»: допомога надійшла негайно

  1. Головна
  2. Область
  3. Фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити»: допомога надійшла негайно
ОбластьПодіїХерсон
Перегляди: 315

5 липня у Новій Каховці по вул. Букіна, 20 сталася масштабна пожежа, під час якої горіла покрівля будинку. Було відключено газо- та електропостачання, евакуювали мешканців будинку.  Не залишився осторонь цих подій народний депутат Ігор Колихаєв.  В день пожежі він висловив підтримку новокаховчанам:

— Біда, яка трапилася у Новій Каховці, де згорів дах п’ятиповерхівки, не залишиться поза увагою.

Я вже зв’язався з місцевими колегами, вони вивчають ситуацію та її наслідки. Разом з міським керівництвом та надзвичайниками вони матимуть уяву про потреби мешканців будинку.

На щастя, люди не постраждали, але пошкоджені майно та будинок. Тому ми всі разом докладемо зусиль, щоб допомогти людям у їх біді».

За дорученням народного депутата, протягом години після початку пожежі директор БФ Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Геннадій Лагута прибув на місце події, щоб надати допомогу постраждалим. Спільно з керівництвом міста організували розміщення людей і забезпечення їх харчуванням. Фонд оперативно надав 10 тис. грн. на продукти харчування, які були негайно придбані і завезені для забезпечення харчування постраждалих мешканців будинку.

«Схиляю голову перед керівництвом міста Нова Каховка! Фантастична злагодженість в роботі! Браво пожежникам, поліції! Ви — справжні професіонали! Велика вдячність мешканцям за відсутність паніки! Це дуже допомогло при гасінні пожежі. Все буде добре! Разом переживемо будь-які труднощі», — переконаний Геннадій Лагута.

Наразі народним депутатом Ігорем Колихаєвим направлені звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення побутових питань всіх постраждалих та відшкодування збитків, нанесених пожежею.

За інформацією офіційного сайту БФ Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», офіційної сторінки народного депутата Ігоря Колихаєва.

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Нардеп окажет помощь пострадавшим во время пожара в Новой Каховке
Жителям сгоревшего в Новой Каховке дома уже оказали первую помощь

Останні новини

Меню