Футзал: максимальний результат

  1. Головна
  2. Область
  3. Футзал: максимальний результат
ОбластьСпортХерсон
Перегляди: 540

Понад 500 годин тренувань та 64 години у грі за рік, 32 матчі і приголомшливі результати. Херсонський МФК «Продексім» – чотирикратний переможець чемпіонату України з футзалу. Такого результату в нашій країні не досягала жодна команда.

У Херсоні на честь отримання кубку та золотих медалей Favbet Екстра-ліга відбувся «Бал чемпіонів».

Президент клубу, лідер партії «Нам тут Жити» Ігор Колихаєв наголосив, що у команди було шалене бажання перемогти і вони цього досягли.

«Ми виконали завдання, які були поставлені і переписали сторінку історії футзалу України. Я хочу, щоб футзал України безпосередньо розвивався в нашому рідному Херсоні, і для цього ми робимо все можливе і неможливе, найголовніше не зупиняємо темпи.  — МФК «Продексім – це моє дітище, команда об’єднала професіоналів, які хочуть та можуть гідно захищати прапор «Продексіма». Я завжди буду підтримувати гравців. Адже вони моя душа, моя сім’я і вони моя команда», — зазначив Ігор Колихаєв.

Історія футзального клубу розпочалась в 2006 році, і з того часу він успішно розвивається. Дебютував у Чемпіонаті Херсона та одразу увійшов у трійку кращих команд регіона. Згодом команда заявилася у Першу лігу, де здобула срібло і бронзу  у декількох сезонах.

Але президент клубу Ігор Колихаєв вирішив не зупинятись на досягнутому, тож вже у 2015-му році  міні-футбольний клуб дебютував на професійному рівні в Екстра-лізі і посів третє місце у чемпіонаті України.

Починаючи з наступного сезону «Продексім» міцно укріпився серед найсильніших українських команд та став чемпіоном України сезону 2016/17. Відтак дебютував у Європі та пройшов в Елітний раунд Кубку УЄФА. Сьогодні команда футзального клубу «Продексім» — чотири рази поспіль Чемпіон України, і вже тричі представляли нашу країну на Лізі чемпіонів.

Секрет успіху – командна робота та бажання гідно представити Херсонщину на українському та міжнародному рівнях.

Збавляти темп футзалісти не збираються, на меті – стати п’ятикратними чемпіонами України та гідно виступити у Лізі Чемпіонів.

У команді знають: там, де Колихаєв, там – максимальний результат.

 

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

«Продексім» переписав історію українського футзалу
Нардеп окажет помощь пострадавшим во время пожара в Новой Каховке

Останні новини

Меню