Херсон має стати комфортним містом

  1. Головна
  2. Область
  3. Херсон має стати комфортним містом
ОбластьХерсон
Перегляди: 456

Ігор Колихаєв зупинився на питанні комфортності Херсона та наголосив, що ситуація потребує змін.

«17-е місце у Херсона в рейтингу комфортності українських міст від авторитетного журналу «Фокус». Рейтингували 22 обласних центри за винятком тих міст, які знаходяться на окупованих і анексованій територіях. Як херсонець оцінюю ситуацію як критичну. АЛЕ! Саме зараз у всіх нас є шанс зробити крок і змінити майбутнє. Ми в змозі своїми силами створити нову якість життя у місті», — зауважив Ігор Колихаєв.

Він також зазначив, що економіка — первинна, політика — вторинна.

«Прозорість ведення бізнесу, інфраструктура, якість муніципальних послуг, вартість квадратного метра житла, достойна заробітна плата, споживчий кошик, безпека — це ті чинники, на які може і повинна впливати міська влада».

Розказав Ігор Колихаєв і про питання побудови ефективної моделі управління містом можна на комунікаційних майданчиках, ініціатором яких він є.

«Ми відкриті для всіх, у кого є ідеї, досвід, бажання створити комфортний Херсон. Приєднуйтесь, щоб потім не говорити, що нічого не змінюється, не чекайте, що хтось прийде і побудує ідеальний світ, не будьте диванними експертами і критиканами, а пропонуйте і дійте. Тільки разом ми зможемо перемогти бідність, корупцію, безлад. Тільки від нас, від нашої енергії залежить майбутнє, адже Нам тут жити!», — резюмував ініціатор комунікаційного майданчика.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Фонди Херсонського краєзнавчого музею поповнили археологи зі столиці (фото, відео)
Для закладів освіти Станіславської громади придбали преси для пластикових пляшок

Останні новини

Меню