Херсон має стати перлиною України

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Херсон має стати перлиною України
ЕкономікаОбластьХерсон
Перегляди: 409

Народний депутат від Херсонської області Ігор Колихаєв у блозі INVESTGAZETA розповів про те, які кроки потрібно зробити, щоб Херсон знову став перлиною України.

Він зазначив, що повинен бути комплекс заходів, які дадуть необхідний економічний поштовх! Це і системна децентралізація владних повноважень, перш за все в економічному напрямку, вільна економічна зона, яка приведе мільярди інвестицій у Херсон.

«Ось блокада вільних економічних зон, мені абсолютно не зрозуміла з боку наших депутатів! Ще розумію логіку ЄС і США, так як конкуренти в цих питаннях їм не потрібні.

Тут все логічно, блокувати це питання через своїх «грантових» депутатів, щоб мільярди доларів не надходили в Херсон, та й в Україну в цілому. Дивно інше, що деякі депутати, які найголосніше кричать про патріотизм, на ділі демонструють кардинально інший підхід. — І, звичайно Херсону потрібен якісний план розвитку міста. А для цього необхідна команда професіоналів в місцевих органах влади. Загалом про це всі говорять, а що конкретно потрібно робити?», — наголошує Ігор Колихаєв.

За словами народного депутата, сьогоднішнє керівництво міста показало повну некомпетентність і неспроможність.

«Херсонці, думаю, зрозуміли, що на ура-патріотизмі далеко не заїдеш. Минулі керівники міста грають на уявній ностальгії. Хоча, по суті справи нічого для міста не робилося і не робиться в питанні поліпшення якості життя херсонців. Тому, минулим жити не можна, як і теперішнім підходом до розвитку Херсона. Саме тому потрібно дивитися на кілька кроків вперед. Протягом декількох найближчих тижнів я ініціюю ряд круглих столів, на яких професійні члени команди презентують конкретний план розвитку міста, кожен по своєму напрямку. Це будуть такі напрямки як безпека, соціальна політика, освіта, медицина, ЖКГ, екологія і т.д.», — резюмував політик.

 

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Сегодня в херсонских троллейбусах ввели бесплатный проезд
Бібліотекарі Херсона продовжують відстоювати свої робочі місця

Останні новини

Меню