Херсонці масово порушують заборону на вилов риби

  1. Головна
  2. Область
  3. Херсонці масово порушують заборону на вилов риби
ОбластьПодії
Перегляди: 222

14.05. 20 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив шість порушень законодавства про охорону природи. Всього стражі порядку склали чотири протоколи за грубі порушення правил вилову риби та два — за порушення правил рибальства. Про це пише сайт most.ks.ua.

Патруль на березі Каховського водосховища, що на Херсонщині затримав місцевого жителя, який виловлював рибу мисиновою сіткою. Порушник упіймав чотири ляща загальною вагою п’ять кілограм. Збитки, завдані рибному господарству, вимірюються у розмірі шестиста вісімдесяти гривень.

Пізніше, на березі Республіканської затоки Каховського водосховища Бериславського району рибний патруль зафіксував аналогічне порушення. За допомогою такої ж сітки виловили сім екземпрярів карася сріблястого та один − сазана. Сумарна вага незаконно виловлених водних біоресурсів склала три кілограми, що становить чотириста двадцять п’ять гривень.

На порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, що на Херсонщині діє заборона на вилов риби через нерест. Подробиці за посиланням kv.darg.gov.ua.

Tags:

Тобі також сподобається:

СБУ попередила нелегальний продаж 150 кг бурштину на понад 2 млн гривень
В Херсонском городском суде полицейские ищут взрывное устройство

Останні новини

Меню