Херсонська обласна дитяча бібліотека здобула міжнародне визнання

  1. Головна
  2. Культура
  3. Херсонська обласна дитяча бібліотека здобула міжнародне визнання

Мижнародне визнання здобула Херсонська обласна дитяча бібліотека. Одна з багатьох просвітницьких акцій, які бібліотекарі готують для просування культури читання та розвитку серед Херсонців, висунута на премію відомої міжнародної неурядової організації .

Про це пише сайт khor.gov.ua.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (IBBY) раз на два роки відзначає кращі проєкти, що реалізуються у світі на підтримку дитячого читання, спеціальною премією «IBBY-Asahi Reading».

У 2020 році Національна секція IBBY України висунула на цю премію обласну бібліотечну акцію «Мрій! Читай! Досягай!», яка з ініціативи Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки реалізується у дитячих і публічних бібліотеках нашої області.

Програма увійшла у список 25 номінантів премії «IBBY-Asahi Reading» 2020 року, оголошений на початку травня на веб-сайті авторитетної міжнародної організації.

Представляючи програму бібліотек Херсонщини у Twitter, IBBY наголошує на унікальності цієї акції, у якій підлітки-волонтери залучаються «для натхнення на читання» та виховання у дітей любові дітей до книги.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги є некомерційною організацією, що формує міжнародну мережу представників з усього світу, які прагнуть об’єднання дитини і книги. Вона складається наразі із 75 національних секцій з усього світу. Як неурядова організація з офіційним статусом в ЮНЕСКО і ЮНІСЕФ, IBBY відіграє важливу роль у формуванні глобальної культурної політики щодо дитячих книг та підтримки дитячого читання.

Тож, номінування у престижній міжнародній премії є авторитетним визнанням спільного проєкту обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки та бібліотек нашої області, що обслуговують дітей.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Въезд на территорию природного парка на Кинбурнской косе теперь под контролем (фото)
У Херсоні розпочато арт-форум «Херсонський модернізм: назад у майбутнє»

Останні новини

Меню