Херсонські бібліотекарі приєднаються до міжнародного проєкту

  1. Головна
  2. Культура
  3. Херсонські бібліотекарі приєднаються до міжнародного проєкту

Про це повідомляється на сторінці Херсонської обласної ради у Фейсбук. Херсонські бібліотекарі з головної бібліотеки Херсонщини візьмуть участь у міжнародному проєкті.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара приєднається до міжнародного проєкту Герта Вермера «Бібліотеки як сади».

Проєкт розглядає бібліотеку як сад, сад – як бібліотеку, а читача – як живу книгозбірню і носія всіх книг, які цінні саме для нього. Він має на меті геолокувати та відобразити дійсність перед, під час і після епідемії через розповіді людей про сквери та сади із бібліотек своїх будинків. Тож ці записи мають бути розказані та прочитані під час пандемії коронавірусу в домашніх бібліотеках або, на прикладі Гончарівки, у публічних книгозбірнях. Записи мають передаватися до доповненого аудіопроєкту шляхом створення через «CGeomap» звукових прогулянок садами.

Гончарівка до кінця червня цього року планує створити два аудіозаписи, які користувачі записуватимуть в особистих бібліотеках вдома або безпосередньо у книгозбірні. Перший запис до трьох хвилин – це спогади про сад. Другий запис – це читання книги (одна хвилина – навколишній звук, дві хвилини – читання тексту вголос). Також є ідея зробити необхідні фотоматеріали.

Результатом проєкту буде створення глобальної карти зі звукозаписами та історіями, пішохідними додатками до громадських садів по всьому світу та кураторськими аудіопрогулянками.

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
В Херсоне произошло ДТП на Бериславском шоссе (видео)

Останні новини

Меню