Херсонський «Продексім» достроково стане Чемпіоном України з футзалу

  1. Головна
  2. Область
  3. Херсонський «Продексім» достроково стане Чемпіоном України з футзалу
ОбластьПодіїСпорт
Перегляди: 245

Чемпіонат України з футзалу серед команд Favbet Екстра-ліги сезону 2019-2020 завершать за підсумками його регулярної частини, передає futsal.com.ua.

12.05.20 відбулася відеоконференція керівництва Асоціації фут залу України з президентами команд-учасниць чемпіонату України з футзалу серед команд Favbet Екстра-ліги сезону 2019-2020.

У нараді взяли участь: Ігор Колихаєв (МФК «Продексім»), Володимир Котляр (ФК «ХІТ»), Василь Костюк (НФК «Ураган»), Костянтин Кожанов (ФК «ІнБев»), Володимир Валявка (МФК «Кардинал-Рівне) Володимир Фелішін (ФК «Енергія»), Сергій Владико, Володимир Гримайло і Валентин Вакула.

Зустріч була присвячена обговоренню та аналізу обставин, які склалися в українському чемпіонаті у зв’язку з пандемією коронавірусу і варіантів подальшого розвитку подій.

Враховуючи тотальну невизначеність багатьох питань щодо проведення тренувально-ігрового процесу, транспортного перевезення команд між містами, залів-баз тренування та проведення матчів, учасники зустрічі одностайно проголосували за завершення чемпіонату поточного сезону.

У той же час, остаточне юридичне рішення щодо завершення чемпіонату і його подальшого правового статусу буде прийнято Виконкомом АФУ після проведення консультацій з Українською асоціацією футболу і УЄФА.

За матеріалами mfc-prodexim.com.ua.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

В Україні зупиняються атомні реактори, лобіюючи інтереси однієї компанії-монополіста
Сайт Нової Каховки презентував місцевий туристичний потенціал

Останні новини

Меню