Горностаївщина отримала від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва засоби захисту

  1. Головна
  2. Область
  3. Горностаївщина отримала від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва засоби захисту
ОбластьПодіїПолітика
Перегляди: 440
Медики, рятувальники, працівники соціальних закладів Горностаївського району отримали чергову доброчинну допомогу від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – засоби захисту від коронавірусу.
Районним медичним закладам – ПМСД та ЦРЛ — передано спеціальні захисні медичні костюми лікарів (комбінезони, рукавички, респіратори, окуляри), маски, гумові рукавички, антисептичний засіб та довідники з лікування коронавірусу.

Медики дякують за підтримку, адже завдяки благодійній допомозі поповнили свій запас засобів захисту і відтепер зможуть безпечніше працювати з хворими. А довідники будуть гарними консультантами з профілактики, виявлення та лікування коронавірусу, адже він складений китайськими лікарями на основі практичного досвіду. Книги були надруковані в Херсоні на кошти благодійного фонду.
Окрім цього, захисні маски та рукавички, деззасоби від Благодійного фонду отримали горностаївські рятувальники 9 державної пожежно-рятувальної частини, Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат та «Терцентр».


За матеріалами газети «Сільські новини»
Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

«ДИЯВОЛ КРИЄТЬСЯ В ДЕТАЛЯХ», – ВОЛИНСЬКИЙ НАРДЕП ЩОДО ЗАКОНУ ПРО РИНОК ЗЕМЛІ
Статистика коронавируса по состоянию на утро 5 апраля

Останні новини

Меню