Ігор Колихаєв прозвітував про роботу на своєму окрузі

ОбластьХерсон
Перегляди: 339

Народний депутат від Херсонщини Ігор Колихаєв прозвітував на своїй сторінці у Фейсбуці про роботу у Верховній Раді. Політик написав, що депутатська діяльність – це далеко не тільки відвідування пленарних засідань. Це великий пласт законотворчої роботи за різними напрямками, якій передує вивчення проблематики, консультації з фахівцями, юристами.

«Звітую – ті законопроєкти, які обіцяв розробити та подати, зараз знаходяться на розгляді у Верховній Раді. Чи всі вони будуть підтримані? Важко відповісти, бо це є політичним питанням, а зараз, як ви знаєте, монополія однієї партії у Верховній Раді. Щодо напрямків законопроєктів, то це підтримка аграріїв, молоді, педагогічних та медичних працівників, окремі пільги для сільського населення.

Також завдання депутата – залучення коштів на вирішення проблем округу. Вдалося направити майже 600 мільйонів гривень на ремонти доріг, будівництво важливих соціальних об’єктів, допомогу онкологічному центру.

Рік роботи дав зрозуміти – треба мати міцну команду місцевих депутатів у рідній області, щоб творити якісні зміни. Тож зараз працюю над формуванням такої команди та продовжую допомагати жителям 184 округу, як це робив і п’ять, і десять років тому», – написав Ігор Колихаєв.

Тобі також сподобається:

Ювенальні поліцейські Херсонщини долучились до акції “Дитина – не товар та не спосіб заробітку!”
Благодійники влаштували екскурсію на унікальну виставку для каховської малечі і їхніх родин

Останні новини

Меню