Ігор Колихаєв: «Нам тут жити» – це ідея, яка об’єднає Херсонщину

У міністерстві юстиції України зареєстрована нова політична партія “ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА “НАМ ТУТ ЖИТИ!”.

Ми звернулись до самого Ігоря Вікторовича Колихаєва, чиє ім’я увійшло до назви нового політичного проекту, аби дізнатись про мету новоутвореної партії.

– Ігоре Вікторовичу, чому виникла ідея створення нової політичної сили, і як ви визначите її статус, це буде загальнодержавний проект чи регіональний?

– Ідея створення політичної партії «Нам тут жити» народилась давно, але стала нагальною вже після того, як я отримав довіру людей, а з нею і статус депутата Верховної Ради України. Почавши працювати у Парламенті я зрозумів, що інтереси жителів Херсонської області нікого крім самих херсонців не цікавлять.

У Кабінеті Міністрів Херсонщина сприймається, як не дуже цікава неперспективна територія, розташована на півдні України. На мою думку, так само про Херсонську область думають і у політрадах загальнодержавних партій, які згадують про наш регіон лише напередодні чергових виборів.

У мене є велике бажання створити потужну партію, коріння якої буде в Херсоні і в кожному найменшому селі нашої області.

Задачі, які ми ставимо перед собою реальні. Ми повинні об’єднати навколо головної ідеї, закладеної у три простих слова – «нам тут жити» тих, кому набридло перебувати у депресивному середовищі.

Херсонщина «успішна і перспективна» лише у звітах очільників обласних органів влади. На справді, соціально-економічні показники, чи не найгірші в державі.

На підстави свого життєвого і професійного досвіду я стверджую, що Херсонщину можна зробити успішною, ми маємо для цього все необхідне. Потрібна лише воля і можливість впливати на процеси.

Я вірю, що до партії «Нам тут жити» приєднаються всі херсонці і ми разом зробимо нашу область комфортною і безпечною для життя.

А як буде відбуватись набір членів партії і прихильників?

– Я вже від сьогодні запрошую усіх, кому небайдужа доля Херсона і Херсонщини, приєднуватись до нашої партії. Хочу відразу зазначити,  єдина умова – це бажання зробити нашу область безпечною і комфортною. Як я це уявляю для себе? Бюджетні кошти усіх рівнів більше не будуть розкрадатись, чиновники працюватимуть на збільшення податкових надходжень, депутати всіх рівнів розподілятимуть фінансові ресурси громад не за власними інтересами, як це відбувається зараз, а за інтересами громад. Міста і села повинні розвиватись і це має бути помітно усім, а не лише посадовцям під час їх звітів.

– Амбіції вашої партії стосуються якогось окремого району, або міста?

– Херсонщина – це цілісна соціально-економічна одиниця. Я ставлю перед собою і ставитиму перед усіма учасниками політичного проекту завдання обов’язкового комплексного підходу до роботи. Географічні межі міст і районів області не повинні заважати глобальному розвитку Херсонщини. Партія готова приймати до своїх лав мешканців усіх населених пунктів області.

– Ігорю, ви вже маєте здобутки у покращенні умов життя херсонців, які з них ви вважаєте головними?

– Я вважаю, що моя активна соціальна діяльність розпочалась з благодійного фонду, а працювати над створенням комфортної і безпечної Херсонщини ми з однодумцями розпочали вже більше десяти років тому, коли в населених пунктах області, де знаходяться підприємства компанії «Продексім» почали відновлювати інфраструктурні і соціальні об’єкти. Повірте, я на власному досвіді переконався, що у громад Херсонщини є фінансові ресурси, але вони вимиваються через корупційні схеми. Ми маємо можливість зупинити корупцію, лише докорінно змінивши склади усіх рад і «пропустивши» чиновників через сито доброчесності.

– Коли ваша партія розпочне активну діяльність?

– Ми вже працюємо доволі активно. Я вважаю, що у Херсонщині і її обласного центру міста Херсон немає часу на розкачування. Місцеві вибори мають поставити крапку у знищенні регіону. Аби це сталось, я запрошую усіх херсонців до наших лав.

Як зразки нашої діяльності, я можу навести Нововоронцовську школу яку ми перетворили спільними зусиллями на найсучасніший навчальний заклад європейського рівня або оновлений парка імені Шевченка у Бериславі, аналог якого важко знайти на території всієї України, також можна згадати вулицю Гетьмана Сагайдачного у Херсоні, яка перетворена на безпечну і комфортну міську оазу. На таких прикладах я намагаюсь показати людям, що все в наших руках. Єдина умова – ми маємо об’єднати зусилля і разом перемогти, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!

Сергій ПАСИЧНИЙ

Tags: , , , , ,

Тобі також сподобається:

Ігорь Колихаєв захистив своїх виборців зберігши підприємство
Игорь Колыхаев настоящий патриот своего края (видео)

Останні новини

Меню