Як очільник ХОДА Юрій Гусєв знищує ліс Херсонщини

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Як очільник ХОДА Юрій Гусєв знищує ліс Херсонщини
ЕкономікаОбластьПодії
Перегляди: 354

Голова ХОДА Юрій Гусєв підписав розпорядження «Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки», пише 24ks.news.

Згідно з даним документом, заборона введена з метою запобігання виникнення пожеж у лісах.

Та при цьому, необхідно зазначити, що під виглядом санітарних прорубок, відбувається винищення абсолютно здорових дерев не потребуючих вирубки. А як результат на Херсонщині знову продають кругляк.

Якщо раніше в Олешківських лісах фіксували регулярні підпали, після яких хвойні дерева йшли під спил, то після призначення на пост губернатора Юрія Гусєва ліс перестав горіти з такою безперервною динамікою, його тепер просто без зупину пиляють оформлюючи, як санітарні прорубки.

Лише в цьому році в Олешківському лісі звичайні херсонці та журналісти мали змогу зафіксувати той факт, що масово вирубуються дерева, які повинні бути збережені. Та з моменту підписання розпорядження про заборону відвідування лісу, ні представники преси, нізвичайні жителі області не зможуть побачити, та прикласти хоч якихось зусиль за для збереження найбільшого рукотворного лісу Європи. Який користуючись ситуацією з карантином та пожежної небезпеки зможуть безконтрольно знищувати.

 

 Дария Винярская
Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

На Херсонщині розпочато капітальний ремонт мостових переходів на проблемній трасі Берислав — Мар`янське
За полгода доверие к партии «Слуга народа» в Херсоне упало почти в два раза

Останні новини

Меню