Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад на Херсонщині

  1. Головна
  2. Область
  3. Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад на Херсонщині
ОбластьПодії
Перегляди: 214

Вчора, 29 квітня, під час засідання Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Херсонщини.

Так, в Херсонській області передбачено 49 спроможних (об’єднаних) територіальних громад, передає nk-online.com.ua.

«Це черговий етап, який наближує нас до завершення реформи децентралізації і формування правильних, оптимальних планів адміністративно територіального устрою нашої держави», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він підкреслив, що всі плани пройшли не один раунд перемовин та дискусій і в підсумку повинні забезпечити формування спроможних громад.

«Завдяки прийнятим планам покращиться інвестиційне середовище для фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, що здійснюють підприємницьку діяльність. Ці територіальні громади будуть здатні надавати населенню якісні послуги, що створить більш комфортні умови проживання жителів, збільшаться надходження до місцевих бюджетів, що сприятиме підсиленню спроможності громад, відновленню інфраструктури, створить сприятливі умови для подальшого залучення інвестицій та розвитку регіонів», – прокоментував рішення Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Ознайомитися з перспективним планом

Автор: Шовкопляс Вікторія, сайт Херсонської ОДА

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

На Херсонщині судитимуть чоловіка, який розповсюджував фільми з пропагандою культу насильства і жорстокості
Поліція розслідує побиття перехожих на Великдень в мікрорайоні «Корабел»

Останні новини

Меню