Кредит до 10 млн грн під 0,01% річних: Ощадбанк з UKRAVIT запустили програму підтримки для аграріїв

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Кредит до 10 млн грн під 0,01% річних: Ощадбанк з UKRAVIT запустили програму підтримки для аграріїв

Компанія UKRAVIT разом із АТ «Ощадбанк» запустили партнерську програму, в рамках якої надається доступна кредитна підтримка агропромисловому комплексу. Фермери можуть отримати кредит в «Ощадбанку» на загальну суму до 10 млн грн на все, що потрібно для посівної, по відомляє сайт landlord.ua.

Згідно правилам кредитної програми, в перші 6 місяців фінансування надається без забезпечення та за процентною ставкою від 0,01% річних, а графік погашення адаптовано до сезонності бізнесу.«Ми розуміємо, що підприємства АПК мають працювати за будь-яких умов. Це стратегічно важлива галузь для України. Сьогодні в країні триває посівна кампанія. Від її результатів залежить майбутній урожай і те, що кожен українець матиме у своєму споживчому кошику вже за півроку. Ощадбанк готовий надавати всебічну підтримку сільськогосподарським і фермерським підприємствам. Ми запрошуємо аграріїв скористатися вигідними умовами партнерської програми з UKRAVIT. Звертайтеся. Ми, як і ви, працюємо», – зазначив голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Повдомляється, що даною ініціативою вже скористалося фермеррське господарство із Запорізької області, яке займається вирощуванням озимої пшениці, ячменю, соняшнику, гороху й інших культур. Доступний кредит дозволив господарству придбати на вигідних умовах все, що необхідно для посівної.

Джерело: Прес-служба Ощадбанку

Нагадаємо, більше про програми підтримки для агрокомплексу, а також про цікаві кейси іноземних фермерів, можна дізнатися в нашому спецпроекті “Як живе іноземний фермер“.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

Захист здоров’я лікарів – першочергове завдання Благодійного фонду Ігоря Колихаєва
Високопільська районна лікарня на Херсонщині отримала благодійну допомогу

Останні новини

Меню