Кубок «Молоді» Високопільського району  буде розіграно вже в п’ятнадцяте

  1. Головна
  2. Область
  3. Кубок «Молоді» Високопільського району  буде розіграно вже в п’ятнадцяте
ОбластьПодіїСпорт
Перегляди: 413

У цьому році Кубок «Молоді» Високопільського району  буде розіграно вже в п’ятнадцяте! Погодьтеся дуже почесний вік у змагань. Оскільки у минулому сезоні трофей отримав постійну прописку на «полиці слави» у його триразового володаря одесита Олега Пуценка, то федерація шахів заздалегідь подбала про новий перехідний кубок!

Про те як провести цю «ювілейну шахову сесію» було декілька ідей. Вирішили вперше застосувати справжній чемпіонський двобій між кращими шахістами молодіжного віку у нашому районі. Є намір організувати «дуель» між Максимом Пуценко (№ 1 серед шахістів, Високопілля) та Юлією Самойленко (№ 1 серед шахісток, Іванівка). Матч за кубок між ними триватиме 5 партій з контролем ігрового часу шаховим годинником. Зараз федерація шахів визначається з датою поєдинку, триває пошук приміщення та спонсорів мега-події.

Розглядаються й дати та умови турнірів серед дорослих. Нагадаю, що маємо намір зберегти і провести пропущенні в карантин турніри: Кубок «Високе поле» (з березня), Кубок героїв Чорнобиля (з квітня), а також запланований на кінець червня Кубок федерації шахів.

Ігор Урбанський, голова Високопільської районної федерації шахів

Tags:

Тобі також сподобається:

На Херсонщині випустили у водойми 170 тиcяч мальків риби
У Новокаховській дитячій школі мистецтв відбулось «Свято випускників – 2020»

Останні новини

Меню