На Херсонщині благодійники передали багатодітним родинам малину (фото)

  1. Головна
  2. Область
  3. На Херсонщині благодійники передали багатодітним родинам малину (фото)
ОбластьПодії
Перегляди: 349

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» постійно опікується маленькими жителями Херсонщини. От і цього разу допомогу отримали діти Нововоронцовщини.

Як розповів директор ДПДГ «Піонер» В’ячеслав Бєловнещодавно діти з малозабезпечених сімей та діти-сироти отримали смачні подарунки.

«Двісті кілограмів  томатів ми передали 145 дітям  району із малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Також соковиту малину, вирощену власними силами господарства,  вручено 57 дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Попереду ще багато планів», — поділився В’ячеслав Бєлов  та наголосив,  що допомагає втілювати в життя всі ініціативи — Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» та районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Він також зазначив, що на протязі двох років за рахунок коштів Благодійного фонду та підтримки ДПДГ «Піонер», спільно з Центром соціальних служб було організовано поїздки майже 200 дітей пільгових категорій з населених пунктів району до розважального центру села Любимівки, створеного за підтримки народного депутата України Ігоря Колихаєва.

«Кожна поїздка закінчувалась масою позитивних емоцій та сяючими дитячими посмішками. І це того варте! Потрібно творити добро, допомагати, бо НАМ ТУТ ЖИТИ», — резюмував директор ДПДГ «Піонер».

Tags:

Тобі також сподобається:

Звіт нацполіції Херсонщини про ситуацію за добу
Бронзу чемпионата Украины досрочно завоевали футболистки с Херсонщины

Останні новини

Меню