На Херсонщині на 3387 об’єктах були встановлені порушення протиепідемічних заходів

  1. Головна
  2. Область
  3. На Херсонщині на 3387 об’єктах були встановлені порушення протиепідемічних заходів
ОбластьПодії
Перегляди: 270
З метою вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, відповідно до наданих повноважень працівниками Головного управління Держпродспожислужби в Херсонській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, Національної поліції контролюється виконання суб’єктами господарювання діючих профілактичних, протиепідемічних та обмежувальних заходів, запроваджених актами законодавства в процесі реалізації карантину, зокрема Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Станом на 18.06.2020 року проведено обстеження 12842 об’єктів щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

У ході обстежень на 3387 об’єктах були встановлені порушення протиепідемічних заходів та на 72 об’єктах – порушення обмежувальних заходів. Під час обстеження фахівцями Головного управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19. Керівникам надаються рекомендації, інформація про встановлені порушення доводиться до відома керівників органів місцевого самоврядування, надсилається за необхідності до територіальних підрозділів Національної поліції. За зверненнями працівників Головного управління на порушників обмежувальних заходів працівниками Національної поліції складено 32 протоколи про адміністративні правопорушення, іншим видано попередження.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

В Херсоне врачей поздравили музыканты симфонического оркестра (видео)
На Херсонщині в ДТП загинув пішохід – поліція встановлює обставини пригоди та особу загиблого

Останні новини

Меню