На Херсонщині поліція двічі притягнула організатора пісенного фестивалю за порушення правил карантину

  1. Головна
  2. Область
  3. На Херсонщині поліція двічі притягнула організатора пісенного фестивалю за порушення правил карантину
ОбластьПодії
Перегляди: 286

Протягом останніх 4-х днів в курортному селищі Залізний Порт проходив фестиваль «Зірковий прибій» Grand opening fest. Організатор заходу не дотримався порад поліції та допустив порушення карантинних правил. В результаті у відношенні нього поліція склала два адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП.

Як розповів керівник управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Вячеслав Шинкарьов, до органів влади Голопристанського району із заявкою про проведення в період з 24 по 27 липня пісенного фестивалю звернулась директор одного з прибережних пансіонатів, розташованих в с. Залізний Порт. З цього приводу працівники поліції провели з організатором роз’яснювальну роботу щодо дотримання та недопущення порушення карантинних правил. Однак, в останні два дні фестивалю була значно перевищена кількість глядачів концертної програми. Тому, у відношенні організатора позавчора та вчора були оформлені адміністративні матеріали за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» (тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Загалом з початку введення карантину працівниками поліції Херсонщини складено 865 адміністративних протоколів за ст.44-3 КУпАП. Поліція продовжує контролювати дотримання діючих карантинних обмежень і нагадує, що їх порушення тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/preventivna-robota/na-xersonshhini-policziya-dvichi-prityagnula-organizatora-pisennogo-festivalyu-za-porushennya-pravil-karantinu/?fbclid=IwAR2wN9jV1v4_z14IJ_QgmVnpbQ2JsooijOyEb5seeVoLXPUFjKIxov4m7Ik

Tags:

Тобі також сподобається:

Це вже 16 чи 17 випадок, коли оголошувалося перемир’я, але знов відкривався вогонь, — Ірина Констанкевич
У Залізному Порту поліцейські за 10 хвилин затримали підозрюваного у пограбуванні жінки

Останні новини

Меню