На Херсонщині відбудуться широкомасштабні військові навчання

  1. Головна
  2. Область
  3. На Херсонщині відбудуться широкомасштабні військові навчання
ОбластьПодії
Перегляди: 367

На Херсонщині відбудуться широкомасштабні військові навчання. Їх планують провести одночасно з запланованими росіянами.

Про це в інтерв’ю Лівому берегу повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, передає Depo.Херсон.

На Херсонщині триває спільна з Естонією підготовка пілотного проєкту територіальної оборони. Декларація про наміри щодо співробітництва у сфері територіальної оборони на Херсонщині між Міністерствами оборони України та Естонії була підписана в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Естонської Республіки.

Уже восени в області планується провести масштабні навчання. Конкретні дати ще не визначені, їх визначатимуть з урахуванням російських навчань «Кавказ-2020». «Нам відомо, що активна фаза командно-штабних навчань збройних сил РФ «Кавказ-2020» відбудеться в кінці вересня. Наші навчання триватимуть близько місяця. І ми наразі спільно з Оперативним командуванням «Південь» і Генштабом ЗСУ визначаємося щодо конкретних дат з урахуванням тих навчань, які планує провести країна-агресор»,  – розповів Гусєв.

До навчань буде залучено резерв та інші сили та засоби, потрібні для ефективної територіальної оборони Херсонської області за моделлю Союзу оборони Естонії «Кайтселійту» (добровольчих воєнізованих формувань, що разом із Збройними силами Естонії входять до складу Сил оборони країни).

Tags:

Тобі також сподобається:

В Скадовске состоялось открытие всеукраинских соревнований по футболу
В августе можно будет летать по маршруту Херсон-Стамбул

Останні новини

Меню