На Херсонщині зустріли учасників Всеукраїнського чемпіонату Національної поліції України з практичної стрільби

  1. Головна
  2. Область
  3. На Херсонщині зустріли учасників Всеукраїнського чемпіонату Національної поліції України з практичної стрільби
ОбластьПодії
Перегляди: 399

Другий рік поспіль на Херсонщині відбуватиметься чемпіонат Національної поліції України з практичної стрільби. Сьогодні херсонські поліцейські гостинно зустріли учасників, котрі приїхали з різних міст України. Вже завтра правоохоронці змагатимуться за звання найвлучніших стрільців Національної поліції України. 

27 збірних команд головних управлінь поліції в областях, Департаментів патрульної поліції та поліції охорони сьогодні прибули до Херсону.

З самого ранку більше ста учасників чемпіонату проходили мандатну комісію, члени якої відповідають за якісну підготовку, організацію та проведення змагань. Комісія перевіряла всіх учасників змагань на допуск до чемпіонату зі стрільб. Всі учасники успішно пройшли мандатну комісію.

Потім для спортсменів відбувся брифінг з суддівською колегією. До складу колегії увійшли 18 суддів, серед яких Національні судді та кандидати Національного судді українського регіону Міжнародної конфедерації практичної стрільби. Судді ознайомили учасників з правилами проведення змагань та особливостями виконання шести видів вправ. Після ознайомлення учасники визначилися, хто у якій вправі розпочинатиме змагання методом жеребкування.

«Поліція Херсонщини з усією гостинністю рада зустрічати спортсменів на Херсонщині. Вже завтра упродовж дня на сучасному поліцейському стрілецькому полігоні ми будемо спостерігати напружену спортивну боротьбу, справжню майстерність та незламну жагу до перемоги поліцейських. Ми впевнені, що такі чемпіонати об’єднують та допомагають обмінюватись досвідом між поліцейськими з усієї України», — поділився враженнями начальник обласного главку поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

Ми бажаємо всім учасникам Всеукраїнського чемпіонату Національної поліції України з практичної стрільби впевненості у власних силах, максимальної концентрації, хороших результатів, а також приємних вражень від перебування на Херсонщині!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Tags: ,

Тобі також сподобається:

На Херсонщині виявили стародавнє поховання (фото)
На Херсонщині поліція розслідує зіткнення легкового автомобіля з рейсовим автобусом

Останні новини

Меню