Група «Нам тут жити» проти розкрадання бюджету Херсона

«Нам тут жити» проти розкрадання бюджету Херсона.

Про це одноголосно заявили депутати групи «Нам тут жити» у херсонській міській раді на позачерговій сесії міськради.

Представники депутатської групи «Нам тут жити» заявили про конфлікт інтересів у питанні номер 2 порядку денного «Про зміни до бюджету Херсона 2020 року. Після довгих обговорень та зваживши всі «за» і «проти», політики не підтримали проєкт рішення.

Такий результат прокоментував депутат Херсонської міської ради Андрій Дмитрієв.

Він заявив, що їх депутатська група відмовилася голосувати за бюджет, який шитий білими нитками.
«Я вже говорив про те, що міський голова Миколаєнко завалив прийняття змін до міського бюджету на минулій сесії, на цій сталося те ж саме. Не приховував і не приховуватиму своєї позиції – в умовах невиконання прибуткової частини бюджету всі витрати мають бути максимально зваженими та ефективними. І тут не до передвиборних «хотєлок» майбутніх кандидатів в мери і депутатів, які бажають знову опинитися в Раді через півроку», – наголосив Андрій Дмитрієв.

Він акцентував увагу на тому, що розподіляються останні 22 млн грн вільних залишків бюджету, а перевиконання міського бюджету не намічається, за твердженням департаменту бюджету і фінансів, у зв’язку з кризою.
Депутати групи «Нам тут жити» запропонували бачення того, які доповнення необхідно внести, але до нього не дослухалися. Тому члени депутатської групи «Нам тут жити» голосували проти запропонованих змін до міського бюджету.

Ось аргументи депутатів групи «Нам тут жити»:
– за пропозицію Дмітрієва про голосування за здобуття субвенції з бюджетів різного рівня в Xepcoнcький міський бюджет, coц.захист, прийняття і перерозподіл фінансування в медицині і освіті, співфінансування по держпрограмі шкільного автобуса, фінансування ліквідації аварійних ситуацій (ремонт колектора і даху після пожежі), а потім постатейно останні пункти бюджету – голосує лише 21 людина. Голосів не вистачає. Нагальні питання знову не вирішені;

– пропозиція депутата, директора вoдoкaнaлa Михайла Чeмepиca проголосувати за субвенції, coц.захист і ремонт колектора – теж не проходить, більшості потрібне вce;

– пропозиція депутата Галини Лугової – виділити додаткових 7 млн грн. на освіту, необхідні для підготовки до учбового процесу 2020 року, які були відібрані бюджетною комісією разом з управлінням освіти при потребі більше 100 млн, також не підтримується. Йдеться про кошти на ремонт гімназії 3, ремонти покрівель, каналізації навчальних закладів, подвір’я школи 16, актової зали школи 52 та інших;

«Заручником» залишається і така важлива програма як «Бeзпeчeнe мicтo». Це розміщення додаткових відеокамер для поліції, які вже допомогли розкрити не один злочин, а це безпека херсонців. І при цьому мільйони гривень хочуть відвести з бюджету на фінансування передвиборних «xoтєлoк» мера та окремих депутатів. Вони пропонують виділити 2,5 млн грн на гральний майданчик, щоб встановили його у дворі, де знаходиться округ одного з депутатів. Вони хочуть направити 4,5 млн грн на реконструкцію парку Аграрного університету, нехтуючи потребами міських навчальних закладів.

Члени групи «Нам тут жити» кажуть, що є стійке враження, що діючий мер і підконтрольні йому депутати вже не планують жити в Херсоні і готові домовлятися з ким завгодно заради отримання бюджетних коштів під вибори.

Tags: , , ,

Тобі також сподобається:

Херсонський театр організував живий концерт посеред лісу
Херсонский мини-футбольный клуб сообщает о нововведениях в правилах игры

Останні новини

Меню