Нардеп Ігор Колихаєв звернувся до представників бізнесу Херсонщини

Представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва звернулися до медичних закладів з метою моніторингу ситуації, повідомляє сайт Херсонці. 
Як результат, ми отримали в якості зворотного зв’язку листи від головних лікарів 184 округу с проханням надати матеріальну допомогу, – повідомив народний депутат від Херсонщини Ігор Колихаєв:
– Хочу повідомити вас, що я готовий зробити все від мене залежне, аби підготувати лікарні округу до екстрених ситуацій. Сьогодні вже були перераховані перші 850 тисяч гривень. Ці кошти допоможуть лікарям під час карантину. 
 

Я зробив свій крок і звертаюсь до представників бізнесу: «Сьогодні ми з вами є відповідальними за те, як Україна пройде пандемію коронавірусу, як громадяни переживуть карантин.
 
Поки держава напрацьовує механізми протидії кризі та намагається побудувати систему проти коронавірусу, звертаюсь до ділової спільноти. Ми з вами теж повинні зробити свій внесок і допомогти лікарям та представникам малозабезпечених верств населення».
 
Моє звернення стосується тих, хто матеріально забезпечений і має кошти для допомоги.
 
На сьогодні лікарні потребують засоби індивідуального захисту медиків, адже вони на передньому краї у зоні найбільшого ризику. Поставки таких комплектів також передбачені у найближчих планах благодійного фонду, вже визначено постачальника. 
 
Кожен підприємець, який має бажання надати допомогу, має можливість зробити це через наш благодійний фонд, або напряму, – закликав Ігор КОЛИХАЄВ.
Tags: , , , , , , ,

Тобі також сподобається:

У зв’язку з карантином для підприємців Херсонщини впроваджуються податкові канікули
У Генічеську госпіталізовано жінку з підозрою на коронавірус

Останні новини

Меню