Народний депутат від Херсонщини розповів про напрями розвитку регіону

  1. Головна
  2. Область
  3. Народний депутат від Херсонщини розповів про напрями розвитку регіону
ОбластьХерсон
Перегляди: 784

Народний депутат Ігор Колихаєв дав інтерв’ю Андрію Бузарову, під час якого були порушені важливі для України та Херсонського регіону економічні та сільськогосподарські питання, пише ФAKTИ. ICTV

Нещодавно народний депутат Ігор Колихаєв дав інтерв’ю Андрію Бузарову, під час якого були порушені важливі для України та Херсонського регіону економічні та сільськогосподарські питання.

Головний принцип в будь-якій діяльності для Ігоря Колихаєва – роби, що можеш там, де ти є. Саме це і стало мотивом, щоб успішний бізнесмен пішов у політику. За його словами, залишатися осторонь від всього, що відбувається в нашій країні просто не виходить: момент соціальної відповідальності вкрай значущий.

Саме такі люди, які вміють творити, повинні об’єднуватися з метою розвитку свого міста, регіону, країни. Також політик зазначив, що в будь-якій кризі, як в політичній, так і в фінансовій, сильна команда людей – це номер один для її подолання. Правильний підбір однодумців, чітко поставлені цілі та їх своєчасне досягнення – все це невід’ємні складові успіху, переконався на власному досвіді Колихаєв.

На питання про причини вибору партії За майбутнє нардеп підкреслив такі важливі для нього пункти, як однодумність, успішний підприємницький і політичний бекграунд, професіоналізм, яким володіють члени партії. Саме такі люди здатні побудувати майбутнє країни.

Говорячи про регіон, Ігор Колихаєв зазначив пріоритетний напрям у розвитку Херсона та Херсонської області.

– Для мене очевидно, що Херсонський регіон і його потенціал явно недооцінений. Для зміни цієї ситуації необхідна якісна децентралізація і законопроекти, які максимально сприятимуть розвитку регіону. Вільна економічна зона або статус пріоритету в розвитку – це можливість залучити інвесторів на Херсонщину, – підкреслив він.

Також він додав, що це потрібно длязменшення залежності від МВФ. Необхідно зацікавити інвесторів, а тоді завдяки вищезазначеному закону капітал зайде в області, які перебувають в економічній ямі. Це дасть українцям, і зокрема херсонцям, впевненість у завтрашньому дні, щоб молодь не виїжджала за кордон у пошуках роботи. Тоді у нас з’являться нові сім’ї.

Для нардепа головним пріоритетом є українець, а держава – на другому місці. Він керується принципом Україна для українця, а не навпаки. Для досягнення спільної мети політик вважає найважливішим вміння і бажання домовитися і знайти компроміс, незважаючи на приналежність до тієї чи іншої партії, еліти.

– Якщо ми хочемо щось створити, потрібно всім сісти за круглий стіл, визначити пріоритети (статус Херсонської області), прописати концепцію з розвитку нашого регіону як мінімум на 20 років, і найголовніше – вміти слухати та чути.

Ми зобов’язані сідати за стіл переговорів і шукати компроміси, що задовольняють більшість, нівелювати розбіжності та працювати заради об’єднання нашої країни. Депутати всіх рівнів обрані народом, щоб чути людей і діяти в їхніх інтересах, бути якісними управлінцями, – говорить він.

Щодо розвитку сільського господарства Колихаєв зазначив кілька основоположних для економіки аспектів. На жаль, нещодавно ухвалили закон про ринок землі. Комусь він вигідний, а комусь – ні. На його думку, потрібно розвивати ринок орендних відносин замість того, щоб продавати українські землі, які належать українському народові та країні.

Такий варіант дозволив би в подальшому утримувати громади через сплату податків згідно децентралізації. Було б правильно створити та розвинути державний земельний банк, який викуповував би землю і здавав її на конкурсній основі в оренду.

– Крім того, я б закрив імпорт, оскільки для Європи Україна зі своїм сорокамільйонним населенням є пунктом номер один зі збуту своєї продукції.

Необхідно розвивати нові підприємства, давати пільгові кредити для сільгосп-підприємств, чітко визначити шляхи розвитку планової економіки: оцифрувати галузі всієї України та розуміти, що можна вирощувати в тому чи іншому регіоні.

Але, на жаль, цієї планової економіки у нас немає. Ми більше зайняті політикою, ніж економікою, хоча економіка є первинною, – резюмував Колихаєв.

 

Tags: , , , ,

Тобі також сподобається:

У Херсоні зупинили нетверезого водія (фото)
Херсонського вченого відзначили нагородою обласної ради

Останні новини

Меню