Очільника ХОДА Гусєва звинуватили у привласненні чужих досягнень

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Очільника ХОДА Гусєва звинуватили у привласненні чужих досягнень
ЕкономікаОбластьПодії
Перегляди: 279

Екс-нардеп Сергій Хлань звинуватив очільника Херсонської ОДА в привласненні чужих досягнень, пише сайт 24ks.news.

«Так, ні Гусєв, ні Зеленський до цієї амбулаторії і десяткам аналогічних проектів» Великого будівництва «по всій країні, не мають ніякого відношення. Це не їх проекти, вони просто добудовую », — упевнений Сергій Хлань.

Як повідомляє у своєму дописі Хлань, «Велике будівництво» являється повним обманом.

«Сьогодні фото зробив, хвалюся будівництвом амбулаторії в Любимівці, Херсонської області. Приємно бачити результат роботи нашої команди

Ось тільки виявляється, що ця амбулаторія проходить як частина проекту «Великого будівництва», гордість Зеленського. Я був здивований.

Тому що розробка проекту «Розвиток сільської медицини» розпочато в 2017 році. Тому що підготовка документації по цій амбулаторії розпочато в 2018 році. Тому що гроші під цю амбулаторію закладені в бюджеті-2019 році.

Якщо ви на секундочку подумали, що «нові обличчя» просто вкрали чужі досягнення і привласнюють собі — ви абсолютно праві.

Так, ні Гусєв, ні Зеленський до цієї амбулаторії і десяткам аналогічних проектів «Великого будівництва» по всій країні, не мають ніякого відношення. Це не їх проекти, вони просто добудовують.

Якщо ви вважаєте, що це і є їх досягнення — доопрацювати чужий проект, тоді давайте визнаємо, що це і є рівень «нових чесних осіб» — бути виконробами на чужій будівництві. До речі, теж непогано, не кожен зможе управляти будівництвом. Але може тоді не потрібно лізти на місце архітектора і проектанта?

Ви тільки не подумайте, що я доводжу некомпетентність влади «нових облич». Ні звичайно, я розумію це неможливо. поки що

Я пропоную вам подумати, а що вони будуть «відкривати», коли закінчаться наші проекти? А ще подумайте, як ви будете з ними жити найближчі п’ять років? Адже грошей в бюджеті вже немає. Та й потім швидко не з’являться.

Ось про це подумайте «.

Крім того, в таких селищах як Лазурне та Білозерка «Велике будівництво» амбулаторій існує лише в постах соціальної мережі Фейсбук на сторінці Гусєва та на папері. А по факту амбулаторії побудовані лише на 60%.

Голова Лазурненської селищної ради Сергій Бєлік вже повідомив журналістам, що в серпні цього року, представники ХОДА планують запустити амбулаторію в експлуатацію. Але його хвилює питання: що запускати, якщо нові матеріали від будівлі просто відвалюються.

Тож і виходить, що діюча влада не тільки не може створити щось нове та дієве, вона не спроможна доробити розпочате передніми керівниками, а найголовніше, зробити щоб воно працювало.

Tags:

Тобі також сподобається:

На Херсонщині півтори сотні людей одночасно відправлені на самоізоляцію через COVID-19
В Новій Каховці завершили косметичний ремонт фасаду будівлі картинної галереї

Останні новини

Меню