Партія «Нам тут жити» має стати партією патріотів Херсонщини

  1. Головна
  2. Область
  3. Партія «Нам тут жити» має стати партією патріотів Херсонщини
ОбластьХерсон
Перегляди: 463

Політична партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» створена для того, аби будувати майбутнє разом з жителями Херсонщини. І сьогодні до лав політсили можуть приєднатися порядні, чесні, небайдужі люди, в яких є бажання – розвивати Херсон і Херсонщину, зробити наш край потужним, комфортним регіоном, де живуть щасливі родини.


Як наголошує народний депутат від Херсонщини, голова політичної партії «Нам тут жити» Ігор Колихаєв, завдання сформувати якісну команду на місцеві вибори, яка зможе зрушити Херсон з того місця, на якому він, на жаль, зараз. Для цього маємо зробити усіх херсонців прихильниками партії.

В Херсонській міській та обласній радах вже сформовано депутатські групи «Нам тут жити». До них увійшли політики з різними уподобаннями, але їх об’єднує одне — всі вони хочуть, щоб на Херсонщині відбулися позитивні зміни і кожна людина, родина відчула себе щасливою та змогла пишатися своєю батьківщиною.

«Безумовно, це дуже хороший старт для формування потужного регіонального ядра, тому як завдання стоїть дуже просте і одночасно складне – привести до місцевих органів влади якісних і високопрофесійних людей. І те, що в групу Херсонської міської та обласної рад увійшли представники різних політсил — добре! Також буду радий вітати подібні об’єднання і в районних радах Херсонщини, в ОТГ. Я ніколи не вішав і не буду вішати ярлики на людей за ту чи іншу приналежність до тих чи інших політичних партій. Ми всі херсонці і нам тут жити. Ніхто крім нас не буде піднімати і розвивати регіон», — зазначив народний депутат.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Каховчанин виростив на власному городі 100 кущів снодійного маку (фото)
У Береславі поліцейські знайшли маленьку дитину (фото)

Останні новини

Меню