Поліцейські допомагають ліквідовувати наслідки негоди в Генічеському районі

  1. Головна
  2. Область
  3. Поліцейські допомагають ліквідовувати наслідки негоди в Генічеському районі
ОбластьПодії
Перегляди: 248

В результаті вчорашньої негоди в Генічеському районі сталося підтоплення будинків жителів с.Сокологірне. Наразі на місці чергують працівники районного відділу поліції. За вказівкою керівництва обласного главку поліції їм на допомогу виїхали колеги з сусідніх районів та бійці роти поліції особливого призначення.

Як розповів заступник начальника поліції Херсонщини Денис Захарченко, внаслідок сильного дощу рівень води на вулицях населеного пункту сягнув близько 30 см. Вода пішла на подвір’я домоволодінь місцевих мешканців і підтопила кілька десятків будинків, в яких проживають більше 150 селян.

Невідкладно була створена комісія по ліквідації надзвичайних ситуацій Генічеської райдержадміністрації, до складу якої увійшли керівник районної поліції та його заступники. На місці відучора працюють 3 автопатрулі районної поліції. Правоохоронці забезпечують охорону публічного порядку, допомагають працівникам служби з надзвичайних ситуацій у викачуванні води, спостерігають за домоволодіннями для недопущення фактів мародерства, а також допомагають постраждалим перевозити речі.

За вказівкою керівництва обласного главку поліції на допомогу місцевим правоохоронцям направлені бійці роти поліції особливого призначення та працівники сусідніх підрозділів поліції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Tags:

Тобі також сподобається:

У Залізному Порту поліцейські за 10 хвилин затримали підозрюваного у пограбуванні жінки
Молодь Херсона пройшла на човнах по Дніпру 150 кілометрів (фото)

Останні новини

Меню