Поліція Херсонщини звертає увагу: місто Каховка закривається на карантин

  1. Головна
  2. Область
  3. Поліція Херсонщини звертає увагу: місто Каховка закривається на карантин
ОбластьПодії
Перегляди: 251

Сьогодні регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про закриття м. Каховка на карантин. У місті виявлені 22 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. Тому з 29 квітня на території міста проводитимуться тимчасові обмеження та додаткові дезінфікуючі заходи з недопущення поширення коронавірусної хвороби.

Шановні мешканці Херсонщини! Звертаємо вашу увагу, що починаючи з 08:00 години 29 квітня і до 06:00 години 4 травня місто Каховка буде закрито на в’їзд-виїзд, а саме в’їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим в м. Каховка та автотранспорту спеціальних рейсів, що забезпечує перевезення співробітників об’єктів критичної інфраструктури.

У місті будуть встановлені карантинні мобільні блокпости на 3 км автодороги Т-2214 (район АЗС «КТК») та по вул. Мелітопольська 1а, а також обмежений рух та перекритті дороги бетонними блоками.

Поліція Херсонщини  просить з порозумінням поставитись до необхідних тимчасових обмежень та не наражати себе й інших на небезпеку.

Також звертаємо увагу, що правоохоронці контролюватимуть дотримання громадянами карантинних заходів, шляхом цілодобового патрулювання. Просимо місцевих жителів не панікувати, а дослухатися до порад та залишатись вдома.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/novini/policziya-xersonshhini-zvertaje-uvagu-misto-kaxovka-zakrivajetsya-na-karantin/?fbclid=IwAR1FUFi5Hz03px2—1VvNPXJgTdCTMdtjdDS3zi1bnVVd-WhtqcEiSw5b80

Tags:

Тобі також сподобається:

Статистика по коронавирусу за сутки в Херсонской области
Банки сегодня начали блокировать переводы свыше 5000 гривен. 6 важных моментов нового закона о финмониторинге

Останні новини

Меню