У зв’язку з карантином, який триватиме до 3 квітня, Український центр оцінювання якості освіти переніс дати пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Пояснюємо, на що абітурієнтам варто звернути увагу, пише сайт novakahovka.city.

На які дати перенесли пробне ЗНО

Тестування з української мови й літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року. Учасники мають повторно роздрукувати запрошення-перепустки.

Коли будуть результати пробного ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти обіцяє до 14 березня додатково повідомити про дати визначення результатів.

Як зареєструватися на основне ЗНО

Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Тут зареєструватися можуть абітурієнти, що проживають у Херсонській, Миколаївській областях, Автономній Республіці Крим та Севастополі. Реєстрація триває до 24 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

Терміни проведення основного ЗНО

До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 26 травня, з фізики — 28 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 1 червня, з англійської мови — 2 червня, з історії України — 4 червня, з біології — 9 червня, з географії — 11 червня.

Коли оголосять результати

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.

Tags: , , , ,

Тобі також сподобається:

Херсонські спортсмени з бразильського джиу-джитсу здобули золоті медалі на Чемпіонаті Європи (відео)
Игорь Колыхаев примет участие в круглом столе о будущем дорожной индустрии

Останні новини

Меню