Рибалки Херсонщини продовжують незаконний вилов риби

  1. Головна
  2. Область
  3. Рибалки Херсонщини продовжують незаконний вилов риби
ОбластьХерсон
Перегляди: 324

Один день — 13 порушень природоохоронного законодавства Херсонщини. Складено 8 протоколів та оформлено три акти виявлення та вилучення майна, власника якого встановити не вдалося, пише Херсонський рибоохоронний патруль

На акваторії Н.Рогачицької затоки Каховського водосховища Верхньорогачицького району рибпатрульними викрито два факти правопорушення незаконного вилову водних біоресурсів. У місцевого жителя при перевірці виявили та вилучили 7 екз. карася сріблястого загальною вагою 2 кг, та у двох мешканців с. Ушкалка Верхньорогачицького району виявлено та вилучено мисинову сітку та один екз. сазана (молодь) загальною вагою 2 кг. Загальна сума нанесених збитків склала 425 грн.

Цього ж дня, під час проведення рибоохоронного рейду на березі р. Дніпро, поблизу Антонівського мосту викрито ще одне правопорушення. Громадянин проводив вилов раків методом ручного збору в період заборони на лов раків. При перевірці рибпатрульні виявили 39 екз. раків, які в живому та неушкодженому виді повернуті у природне середовище, чим попереджено збитків на суму 994,5 грн.
На всіх рибалок складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Tags: , ,

Тобі також сподобається:

В Херсонском городском совете появилась новая депутатская группа
Поліція Херсонщини вкотре застерігає громадян від телефонних аферистів

Останні новини

Меню