Шляхи розвитку туризму на Херсонщині в умовах карантину (відео)

  1. Головна
  2. Звернення
  3. Шляхи розвитку туризму на Херсонщині в умовах карантину (відео)
ЗверненняОбластьПодії
Перегляди: 389

Туристичний бізнес зазнав збитків по всьому світі, і це, нажаль, ще не кінець. Традиційним стартом курортного сезону у нас вважаються травневі свята. Але цьогоріч готелі залишилися пустими, що стало «першою ластівкою» майбутніх фінансових втрат. Наприклад, місцевий популярний курорт Арабатська стрілка вже відчула на собі брак туристів. Влада обіцяє, що на 2-му та 3-му етапах виходу з карантину туристичний сегмент запрацює знову, але із рядом обмежень та вимог. Мова йде про усе ті ж самі дизенфекцію, дистанцію, організацію харчування та розміщення гостей, передає сайт favoritekherson.co.

Другим питанням постає, як же само дістатися до курортної зони, якщо згідно планів уряду транспортне сполучення між містами буде відновлене лише у липні. Тобто їхати є куди, а от на чому — це вже велике питання.

Отже, дрібні та середні підприємці потрапили у скрутне становище . Збірку антикризових peкoмeндaцій вже підготували у Херсонській обласній держaдміністpaціі та передали їх до вищих інстанцій.

Про це пише на своїй сторінці «Центр журналистских расследований».

А тим часом, ведуться підготовчі роботи на місцевих курортах. Минулого року на Херсонщину завітало більше 4 000 000 туристів. А от якими будуть показники цього сезону, вже залежить від багатьох факторів: дати зняття карантинних обмежень, відновлення руху транспорту, рівня фінансової спроможності як приймаючої сторони, тобто готелів, так і клієнтів —гостей баз відпочинку.

Крім того, стало відомо, що Херсонщина разом із Одещиною, Івано-Франківщиною та Львівщиною обрана пілотною областю з розвитку туризму у 2020 році. Про це нас повідомляє Мар‘яна Олеськів, голова державної агенції розвитку туризму України.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

«Президент повинен терміново розігнати цей уряд» — Ігор Палиця
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу

Останні новини

Меню