У Херсоні лікарі пообіцяли донорам мобільний телефон (фото)

  1. Головна
  2. Область
  3. У Херсоні лікарі пообіцяли донорам мобільний телефон (фото)
ОбластьПодіїХерсон
Перегляди: 323

На Херсонщині чествували самих активних донорів — тих, хто допомагає лікарям у справі порятунку людських життів.

Про те, як відпувалась процедура подяки, розповіли журналісти сайта firstregion.com.ua.

Напередодні Всесвітнього дня донора, який щороку святкується 14 червня, в Херсонському обласному центрі служби крові відзначили найактивніших донорів. Це численні добровольці абсолютно різних професій, яких об’єднує одне бажання – допомогти та врятувати.

На Херсонщині щодня десятки людей потребують донорської крові. Серед них військові, діти, вагітні, постраждалі після ДТП, важкохворі, що перебувають на лікуванні. Тож, аби всі ці люди отримували своєчасне лікування,  поповнити запаси банку крові небайдужі люди вирішили і сьогодні. Як виявилося, більшість з них – донори зі стажем. Так херсонка Ганна Бахтіна здає кров вже четвертий рік поспіль.

Ганна Бахтіна:

«Донька мого знайомого померла від раку. Я знаю наскільки складно шукати донорів і яка проблема з донорством в Україні. Завжди намагаюся здати кров, адже від цього залежить людське життя».

Патрульний Антон Вах здає кров  вп’ятнадцяте.

Антон Вах:

«Вперше почав здавати кров ще коли служив у Збройних силах України. Вирішив, що таким чином зможу допомогти людям, які цього потребують. А до того ж, здавати кров корисно для організму».

Цього дня Херсонський обласний центр служби крові ініціював акцію «Здай кров та виграй смартфон!». Всі , хто здадуть безоплатно  компоненти крові в період з 12 по 19 червня мають можливість автоматично стати учасниками розіграшу смартфону.

Наталія Бабій, прес-секретарка головного лікаря обласного центру служби крові:

«Аби в умовах загальнонаціонального карантину не було великих скупчень людей, ми спеціально вирішили проводити акцію цілий тижня. Тож, херсонці, чекаємо на вас всіх вже з понеділка, 15 червня. Донорство крові – це супер сила!».

Представники центру також нагадують, що при собі обов’язково потрібно мати паспорт громадянина України. Крім того, варто уважно ознайомтеся з правилами здачі крові та абсолютними і тимчасовими протипоказаннями.

Tags:

Тобі також сподобається:

На Херсонщині поліцейські впіймали «браконьєрів-науковців» (відео)
Водяні охолоджуючі рамки херсонцям сьогодні не знадобились (фото)

Останні новини

Меню