У Херсоні розпочато арт-форум «Херсонський модернізм: назад у майбутнє»

  1. Головна
  2. Культура
  3. У Херсоні розпочато арт-форум «Херсонський модернізм: назад у майбутнє»

У Херсоні розпочато арт-форум «Херсонський модернізм: назад у майбутнє», про це повідомляє сайт visti.ks.ua.

Відсьогодні у Херсоні розпочато художньо-урбаністичний форум «Херсонський модернізм: назад у майбутнє». Проект спрямований на поширення та поглиблення обізнаності громадян про архітектуру рідного міста у період модернізму (між 20-ми і 90-ми роками ХХ століття).

Над втіленням провідної ідеї творчого заходу будуть працювати кураторка Юлія Манукян, архітектор Андрій Луцик, фахова екскурсоводка Наталя Шальнова та голова клайпедського відділення Спілки фотохудожників Даріус Вайчекаускас.


Серед практичних завдань проекту є створення екскурсії «Невідомий модернізм», екскурсійного буклету-путівника і календаря з дванадцятьма видатними «модерністськими» об’єктами на основі арт-проектів, які розроблять учасники форуму. У довершення роботи керівники мають на думці організувати великий мистецький форум. Кінцеві терміни заходів заплановані на липень та серпень 2020 року.

Андрія Луцика розповідає, що ідея форуму виникла, коли до Херсона завітав керівник аналогічного київського проєкту «Український модернізм» Дмитро Соловйов. Тоді команда архітекторів проводила екскурсії про Херсонський модернізм.

У спілкуванні з кореспондентами архітектор наголошує на тому, що зараз у Херсоні виникла загроза назавжди втратити деякі об’єкти історичної цінності. До них можна віднести унікальні фасади та інтер’єри готелю «Фрегат» та ін..

Проект «Художньо-урбаністичний форум «Херсонський модернізм: назад в майбутнє», реалізується силами ХМГО «Інформаційний центр малого та середнього бізнесу та інновацій» та за підтримки Європейського Союзу за програмою «House of Europe». Ініціатором проекту є громадська організація «Urban re-Publik».

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Херсонська обласна дитяча бібліотека здобула міжнародне визнання
Новокаховські поліцейські, впродовж кількох годин, розкрили крадіжку грошей з автомобіля

Останні новини

Меню