У Міжнародний день сім’ї поліцейські Херсонщини з гостинцями відвідали родини, які потрапили у складні життєві обставини

  1. Головна
  2. Область
  3. У Міжнародний день сім’ї поліцейські Херсонщини з гостинцями відвідали родини, які потрапили у складні життєві обставини
ОбластьПодії
Перегляди: 214

З нагоди Міжнародного дня сім’ї в кожному районі Херсонщини ювенальні поліцейські разом із дільничними офіцерами поліції відвідали родини, які потрапили у складні життєві обставини. Поліцейські пригостили дітей із сімей, які потребують соціальної підтримки й допомоги, смаколиками та поспілкувались з їх батьками.

Після привітань та вручення гостинців правоохоронці проводили з батьками профілактичні бесіди по недопущенню вчинення домашнього насильства. Також поліцейські з’ясували, в яких умовах на даний час проживають діти та чи приділяють батьки їм належну увагу. Крім того, інспектори перевірили, чи виконують школяри  домашні завдання під час дистанційного навчання.

— В день такого свята хотілось зробити щось приємне для родин, які перебувають у скрутному становищі і потребують підтримки та допомоги, — зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції Ярослав Шанько. Поліцейські Херсонщини завжди намагаються всіляко підтримати такі сім’ї, особливу увагу приділяють малечі, з’ясовують проблемні питання родин і своєчасно допомагають їх вирішувати.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Тобі також сподобається:

В Херсонском городском суде полицейские ищут взрывное устройство
Володимир Коваленко про сьогодення Нової Каховки

Останні новини

Меню