У Новій Каховці подбають про літній відпочинок для дітей

  1. Головна
  2. Область
  3. У Новій Каховці подбають про літній відпочинок для дітей
ОбластьПодії
Перегляди: 515

Влада міста Нова Каховка розробила і прийняла план, згідно якого діти, які потребують уваги з боку держави, зможуть активно відпочити під час літніх канікул.

Про напрями програми розповіли журналісти сайту Online НК

Не дивлячись на карантин, що до 1 липня діє в Україні, в Новій Каховці не забули про літній відпочинок дітей пільгових категорій.

На офіційному сайті міста опублікований проект рішення виконкому, яким відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Таран  Н.М.) в межах планових призначень на 2020 рік, доручається укласти договір з Комунальним закладом «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянського району» на придбання путівок  в кількості 49 шт. для безоплатного оздоровлення влітку 2020 року дітей пільгових категорій:

  • дітей-сиріт;
  • дітей позбавлених батьківського піклування;
  • дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, дітей зареєстрованих як внутрішньо переміщених осіб;
  • дітей з інвалідністю;
  • дітей з малозабезпечених сімей;
  • дітей з багатодітних сімей, які зареєстровані на території Новокаховської міської ради.

Діти та їх батьки будуть впевнені, що міська влада попри всі перепони сьогодення турбується про них і як тільки з’явиться можливість вони отримають належний їм відпочинок.

Tags:

Тобі також сподобається:

Звіт нацполіції про роботу протягом доби
Благодійний фонд Ігоря Колихаєва привітав медиків Нової Воронцовки

Останні новини

Меню