У Новій Каховці збільшать кількість місць для продажу баштанної продукції

  1. Головна
  2. Область
  3. У Новій Каховці збільшать кількість місць для продажу баштанної продукції
ОбластьЕкономікаПодії
Перегляди: 269

На календарі серпень, а отже баштанна продукція у самому розпалі. Зустріти кавуни, дині можна вже на кожному ринку чи полицях супермаркетів.  Через масове збільшення баштанної продукції, у Новій Каховці вирішили збільшити кількість торгових точок, пише pivdenukraine.com.ua.

Днями два розпорядження на облаштування місць виносної торгівлі підписав міський голова Володимир Коваленко. Відтепер новокаховчани та гості міста можуть придбати кавуни, вирощені ТОВ «Югтара» «Дніпрянська аграрна фірма ім.Солодухіна» за двома адресами: перехрестя вулиць Героїв України-Першотравнева; перехрестя вулиць Дружби-Горького.

Проводити торгівельні заходи дозволена до 22 серпня. Крім цього, дозвіл на використання території міста для реалізації продукції отримали і Тетяна Григоращенко та Станіслав Гулай. Їх точки розміщені біля кіосків та магазинів. Діють вони до 19 серпня.

Нагадаємо, працівники ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області перевіряли баштанну продукцію на вміст нітратів. Якщо ж на ринку все впорядку, то на місцях виносної торгівлі не змогли надати усі необхідні документи, один з яких – лабораторний висновок. Тож, вони радять з обережністю ставитися до придбання продукції у тимчасових місцях.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Лісопожежна профілактика у Збур’ївському ЛМГ: що зроблено
Игорь Колыхаев выступил за равные права государственной медицины и частных клиник

Останні новини

Меню