У Новокаховській дитячій школі мистецтв відбулось «Свято випускників – 2020»

  1. Головна
  2. Культура
  3. У Новокаховській дитячій школі мистецтв відбулось «Свято випускників – 2020»
КультураОбластьПодії
Перегляди: 325

Сьогодні, 17 червня 2020 року, на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (базова школа), на шкільному подвір’ї, відбувся захід «Свято випускників – 2020».

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сайт Новокаховської об’єднаної територіальної громади Херсонщини.

З давніх часів мистецтво займає важливе місце у житті людей. Воно супроводжує усі покоління впродовж віків. Люди вірять у його чарівну і навіть магічну силу.

Цього року 13 талановитих випускників (музичного та художнього відділу), отримали свідоцтва (4 випускника отримали довідки) про закінчення позашкільного навчального закладу – КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв».

Цей день – особливий, адже дорослих, красивих та щасливих випускників викладачам школи мистецтв вже треба відпускати. В такі моменти одразу згадуються вони першачками, що несміливо переступили поріг школи, та з цікавістю оглядали все навкруги. Згадується творча робота та хвилюючі успіхи з цими учнями, і ховають сльози викладачі, розуміючи, що плин часу не зупинити.

Такі випускні свята в школі мистецтв проводяться кожного року з відзначенням кращих учнів, що отримують Грамоти за успішне навчання та творчі досягнення. За доброю традицією, по завершенню такої зустрічі, випускники дарують викладачам та всім присутнім свої художні номери, так випускниця вокально-хорового відділу Анастасія Акулініна (викладач Олена Черняєва) заспівала для всіх присутніх пісню «Де вони» від щирого серця, не на оцінку, а на радість всім!

Також на свято завітав міський голова Володимир Коваленко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Володимир Іванович привітав випускників та подарував їм ласощі.

Директор школи Галина Ходос, звертаючись до випускників, запросила і далі приходити, ділитись своїми успіхами та не забувати рідну школу, де вони ближче і глибше познайомились з прекрасним світом мистецтва, подякувала випускникам і їх батькам за добру, плідну співпрацю, побажала щасливої життєвої дороги, успіхів у всіх добрих починаннях, міцного здоров’я та радості від життя.

Відділ культури і туризму

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Кубок «Молоді» Високопільського району  буде розіграно вже в п’ятнадцяте
Виталий Скорый: «Вдвойне приятно было бы получить золотые медали по итогам всех запланированных матчей»

Останні новини

Меню