В Новій Каховці тривають роботи з відновлення вуличного дорожнього покриття та тротуарів

  1. Головна
  2. Економіка
  3. В Новій Каховці тривають роботи з відновлення вуличного дорожнього покриття та тротуарів
ЕкономікаОбластьПодії
Перегляди: 267

Навіть за умов карантину в Новокаховській громаді Херсонщини не припинялись роботи з ремонту та відновлення асфальтового покриття вулиць, внутрішньоквартильних проїздів та пішохідних доріжок.

Оnline НК пропонує інтерв’ю наших колег з газети «Говорить Нова Каховка» з директором КП «Новокаховське ШЕУ» Анатолієм Гуртовим щодо проміжних підсумків роботи та найближчих планів шляховиків на літній період:

– Наше комунальне підприємство весняні роботи розпочало вже у березні, відразу після потепління, адже роботи з ремонту асфальтного покриття проводяться, як правило, за температури +150С.

До цього ми провели значну роботу по ремонту асфальтового заводу, який служить нашому місту не один десяток років, і завдяки постійній модернізації працює. Міська влада щорічно виділяє кошти від 100 до 500 тис. грн. на заміну зношених вузлів та агрегатів.

Ми придбали автомобіль МАЗ 5550 за 1,5 млн. грн. Переобладнуємо бувший у використанні МАЗ 54323, щоб на ньому встановити і змонтувати обладнання для ямкового ремонту доріг, яке було придбане в кінці 2019 року майже за півтора мільйони гривень. Кошти виділені з міського бюджету.

З настанням тепла ми розпочали і виконали ямковий ремонт практично усіх головних доріг до травня місця, а це 6285 м2 асфальтового покриття на суму 2 млн. 103 тис. грн. Згодом почали поступово відновлювати застарілий асфальт за допомогою асфальтоукладача на більших ділянках доріг. Це вулиці Новоселівська, Затишна, Промислова, Магістральна, Соборна, Індустріальна.

В цей же період почали відновлення тротуару по вул. Героїв України в межах вулиць Соборна і Пушкіна, згодом між вулиць Соборна і Новоселівська. На цих відрізках тротуарів плитка була або зруйнована, або її на свої потреби розтягнули дехто з мешканців нашого міста.

У зв’язку з жорстким контролем та плануванням щомісячного використання бюджетних коштів, вже у травні ми використали заплановані кошти на поточний ремонт доріг, бо погодні умови дозволили нам у квітні виконати значну частину ремонту. Тому значно раніше, ніж завжди, ми перейшли до ремонту прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів.

Безпосередньо з міським головою Володимиром Коваленком об’їздили майже все місто і визначили першочергові об’єкти. На сьогодні на ці потреби виділено з міського бюджету 2 млн. грн.

Відремонтовано 5607 м2 асфальтового покриття на суму 1 млн. 429 тис грн. Проте, міський голова поставив завдання цей обсяг робіт збільшити у 2-3 рази. Тож на черговій сесії міської ради депутати мають намір збільшити фінансування цих робіт.

Звісно, ми розуміємо, що в місті ще багато доріг, тротуарів, скверів, які потребують значних грошових вкладень. І я, як депутат міської ради, щомісячно на планово-бюджетній комісії ретельно вивчаю напрями фінансування, які пропонує виконавча влада. Повірте, всі бюджетні кошти до копійки йдуть на розвиток нашого міста.

Позитивні зміни, особливо стану доріг, важко не помітити. Приємно, що помічає це більшість мешканців міста. Особливо звертають на це увагу гості Нової Каховки. Їм є з чим порівняти.

Завдяки плідній співпраці нашої депутатської більшості, міської влади та комунальних підприємств, створених міською радою, попри існуючі в державі проблеми, нам спільно вдається зробити багато для розвитку міста. Важливо, що новокаховчани звертають увагу на це. І цінують нашу роботу. Для колективу, який працює для міста, це дуже важливо.

Tags:

Тобі також сподобається:

Депутатська група «Нам тут жити» виконала обіцяне по виділенню коштів
МФК «Продексім» – зірковий чемпіон України

Останні новини

Меню