В Райському старостаті проведено профілактичний рейд «дитина в родині»

  1. Головна
  2. Область
  3. В Райському старостаті проведено профілактичний рейд «дитина в родині»
ОбластьПодії
Перегляди: 260

Вчора, 12 серпня, фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради Херсонщини разом з представниками відділу Райського старостинського округу провели рейд з виявлення сімей, де батьки не приділяють належного догляду та вихованню дітей.

Даний захід також був здійснений для оперативного реагування на повідомлення небайдужих громадян, повідомляє Online НК.

В результаті проведення обстежень матеріально-побутових умов проживання дітей, було перевірено шість родин. Основна увага зверталась на забезпеченість продуктами харчування в даних сім’ях, наявність одягу та взуття у дітей відповідно до віку та сезону, наявність постільної білизни.

У однієї родини, за результатами складання акту оцінки потреб на дітей підтверджено факт наявності складних життєвих обставин. Даній родині запропоновано соціальний супровід, на що члени сім’ї погодилися, адже основною метою для соціальних служб є не вилучити дитину з сім’ї, а подолати кризу та неблагополуччя, допомогти їм виправитися і не допустити виходу дитини з сім’ї.

Проведення таких рейдів дозволяє своєчасно виявити недоліки у вихованні та умов місця проживання дітей і фахівці завжди готові прийти на допомогу кожній родині, яка потребує сторонньої допомоги та підтримки.

Tags:

Тобі також сподобається:

На Херсонщині водні поліцейські попередили незаконний вилов риби та креветок на суму понад 70 тисяч гривень
Центр підтримки бізнесу та туризму створюють у Станіславській ОТГ

Останні новини

Меню