Величезний портрет Тараса Шевченка прикрасив поле на Херсонщині (фото)

  1. Головна
  2. Культура
  3. Величезний портрет Тараса Шевченка прикрасив поле на Херсонщині (фото)
КультураОбластьПодії
Перегляди: 548

Фермери Скадовського району Херсонщини створили справжній шедевр серед рисового поля. На тлі зелених соковитих пагонів чітко виділяються чорні контури портрета українського письменника Тараса Шевченка, пише proua.com.ua з посиланням на 05537.com.ua.

Портрет має розмір 34 на 40 метрів. Найкраще картину знімати з безпілотника, проте організатори проєкту запевняють, що її помітно навіть з космосу.

Макет зображення спочатку створили на комп’ютері, а потім сіяли його власноруч. Головною причиною для хвилювання його творців була ймовірність поганого сходу насіння, адже особливість картини — чорне листя злакових. Цей гібрид винайшли в Інституті рису села Антонівка. Насправді, листя має не чорний, а темно синій пігмент. Урожай при цьому буде білого кольору.

Відтепер найбільший портрет Шевченка знаходиться в Національному реєстрі рекордів України. Милуватися портретом молодого кобзаря можна до вересня, коли урожай рису зберуть.

Проєкт наступного року вже розробили, але тримають в секреті. Це не перша видовищна картина рисівників, в минулі роки поле прикрашав тризуб.

Tags:

Тобі також сподобається:

Для закладів освіти Станіславської громади придбали преси для пластикових пляшок
На Херсонщині через грозу та сильний вітер оголосили штормове попередження

Останні новини

Меню