Вибори на Херсонщині: партія Колихаєва “Нам Тут Жити” рветься в лідери

Кирило Молчанов: Партія Ігоря Колихаєва, «Нам Тут Жити», має всі шанси сформувати більшість у Херсонській міській та обласній радах, пише сайт politics.comments.ua

Відомий український політолог Кирило Молчанов прокоментував системні інформаційні вкидання спрямовані проти партії “Нам Тут Жити”, народного депутата України Ігоря Колихаєва.

“Напередодні місцевих виборів в Україні відбувається активізація регіональних політичних сил, причому багато нових. Пов’язано це з досить слабкою позицією центральної влади на місцях”, – вважає експерт.

Молчанов, також додає, що “одним з таких прикладів є молода, але досвідчена політична сила “Нам Тут Жити”, створена Ігорем Колихаєвим”.

“Без фінансової підтримки великих фінансово-промислових груп або адміністративного ресурсу, швидше ініціатива в стилі: херсонці для херсонців”, – говорить Молчанов.

Також політолог підкреслив, що після формування груп партією Колыхаева “Нам тут Жити”, в Херсонській міській та обласній радах, інформаційні атаки на депутата і партію прийняли системний характер.

“Це дуже не подобається опонентам, які активно обговорюють партію. Їм не до вподоби та відкритість, з якою йде до людей Колихаєв. Для Херсонщини – це перша партія, яка не диктує нічого зверху, не виконує замовлення олігархів, а ґрунтується на потребах херсонців. Зараз йде обговорення програми партії на регіональному рівні, процес висунення депутатів в місцеві ради, а в майбутньому і в парламент. Основні цілі – розвивати інфраструктуру регіону в цілому в рамках реформи децентралізації. Акумулювати сили і можливості регіону півдня України і спрямувати їх на вирішення наболілих питань охорони здоров’я, безпеки і фінансового благополуччя херсонців. Поява подібних свіжих політичних сил це показник запиту суспільства на оновлення політичної системи”, – підсумував політолог Кирило Молчанов.

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Рибалки Херсонщини незаконно виловили риби на 3 тисячі гривень
Благодійний фонд «Нам тут жити» допомагає родинам у скруті

Останні новини

Меню