Відділ культури Новокаховської громади звітує про свою діяльність у першому півріччі 2020 року

  1. Головна
  2. Культура
  3. Відділ культури Новокаховської громади звітує про свою діяльність у першому півріччі 2020 року
КультураОбласть
Перегляди: 262

Як вже повідомлялось раніше, рішенням Міністерства культури та інформаційної політики на базі сфери культури Новокаховської громади Херсонщини опрацьовується пілотний проект з забезпечення населення культурними послугами.

Редакція Online НК разом з відділом культури розповість читачам, що було зроблено за перше півріччя в культурній сфері Новокаховської ОТГ.

Частина перша. Загальні відомості.  

Відділ культури і туризму, його заклади діють та фінансуються згідно цільової Програми розвитку культури і туризму Новокаховської міської територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Новокаховської міської ради від 24 грудня 2019 року №2571.

Структура Відділу культури і туризму Новокаховської міської ради змінилась з 1 січня 2020 року, коли у підпорядкування відділу увійшли 8 закладів культури Райського, Веселівського та Козацького старостинських округів , а саме: 5 клубних закладів, 1 дитяча музична школа, 2 бібліотеки. Всього у 38 закладах культури працює 258 чоловік.

За перше півріччя кількість відвідувачів музеїв становила – 5390 чоловік,  бібліотек – 7882, клубних закладів – 119 799, учнів мистецьких шкіл – 809.

Кількісні показники діяльності закладів культури у І півріччі порівнянно з 2019 роком суттєво зменшились. Причиною цього є введення з 12 березня поточного року карантину на території України. У зв’язку з цим не проводились виставки, екскурсії в музейних установах, були відсутні відвідувачі у бібліотеках, не проводились заходи у клубних установах.

Але до введення карантину у І півріччі проведено 21 міський захід. З яких найбільш масштабними були заходи, такі як Різдвяна ялинка, Водохреща, День Соборності України, День виведення військ з Афганістану, День Героїв Небесної Сотні, рейтинг популярності та якості «Дніпровська Перлина», День заснування міста та день першобудівників, свято «Новокаховська Масниця», Святкова програма до 8 Березня, 206-а річниця від дня народження Т.Г. Шевченка.

З послабленням карантинних обмежень інші заходи проводились з обмеженням кількості учасників та дотриманням карантинних вимог.

В рамках культурного обміну між містом-побратимом Дрогобич, творча делегація з Нової Каховки у складі колективів Палацу культури з 17 до 21 січня 2020 року прийняла участь у мистецькому фестивалі Вертепів.

Проведено 14 вечорів відпочинку у супроводі духового оркестру для ветеранів та першобудівників міста. Під час жорсткого карантину вечори не проводились.

Здійснено транспортне перевезення творчих колективів для участі в обласних та міських заходах – 11 поїздок на суму – 20,5 тис. грн.         

Tags: ,

Тобі також сподобається:

Каланчацька центральна бібліотека взяла участь у Всеукраїнському конкурсі і отримала нові яскраві книги
Нардеп від Херсонщини виступає за підтримку виробників тракторів та комбайнів

Останні новини

Меню