Відпочиваючих на курортах Херсонщини можуть обмежувати через карантин

  1. Головна
  2. Область
  3. Відпочиваючих на курортах Херсонщини можуть обмежувати через карантин
ОбластьПодії
Перегляди: 257

Влада Херсонщини стривожена: все більше приїжджих та місцевих жителів схильні не дотримуватися карантинних норм, пише Голос України.

«Головна проблема — все більше людей відмовляються від носіння масок та дотримання соціальної дистанції на вулицях, у громадському транспорті та в зонах відпочинку», — зазначив начальник оперативного штабу обласного управління з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вадим Чабан. Між тим, коронавірус нікуди не подівся, і кількість виявлених випадків зараження не зменшується, і зростає. Тільки в інфекційній лікарні краю перебувають дванадцять пацієнтів із таким діагнозом, з них двоє — у реанімації. Тому в облдержадміністрації наполягають на необхідності жорсткішого режиму патрулювання для боротьби з порушеннями карантину.

Хоча зараз на Херсонщині вже існують 270 таких патрулів, які провели 8,5 тисячі рейдів та склали на порушників уже 729 адміністративних протоколів. Патрулювання здійснюється також і на курортах Чорноморського та Азовського узбережжя області — тут до нього залучають навіть бійців місцевого батальйону Національної гвардії.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Tags:

Тобі також сподобається:

Для херсонських прикордонників співав Apceн Мipзoян (фото)
Як подолати брак вільних місць у дитячих садочках?

Останні новини

Меню