Визначено дату відновлення транспортного сполучення на Херсонщині

  1. Головна
  2. Економіка
  3. Визначено дату відновлення транспортного сполучення на Херсонщині
ЕкономікаОбластьПодії
Перегляди: 296

На онлайн-брифінгу заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан розповів коли і за яких умов буде можливим відновлення транспортного сполучення Херсонщини – повідомляє hersonweek.net.

Обов’язковою умовою відновлення руху транспорту є беззаперечне дотримання протиепідемічних заходів: маски та санітайзери ніхто не відміняв, продовжують діяти обмеження на кількість пасажирів у салоні.

“Міністерство інфраструктури України докладає зусиль, щоб після закінчення карантину пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу”, — запевняє Вадим Чабан.

За його словами 22 травня планується відновити рух міського пасажирського (крім маршрутних таксі) та приміського (у межах одного району) транспорту.

З 29 травня планують відновити роботу внутрішньообласного пасажирського транспорту. Також з цього дня запрацює до половини всієї кількості приміських потягів. Крім того, відкриють й аеропорти, але лише на внутрішні напрямки.

За цим планом 9 червня знову відкриють міжобласні та міжнародні маршрути. А з 12 червня – всі приміські потяги відновлять свій рух у світлий час доби. Всі пасажирські потяги відновлять роботу згідно з графіком (крім сезонних).

До звичайного режиму транспорт повернеться лише після повного зняття карантину.

Tags:

Тобі також сподобається:

Поліцейські повернули мешканцю Великої Лепетихи викреденого злочинцями човна (фото)
Поліція Херсонщини розшукує телефонних «шахраїв»

Останні новини

Меню