Водні поліцейські Херсонщини попередили браконьєрський вилов риби в озері Сиваш (відео)

  1. Головна
  2. Область
  3. Водні поліцейські Херсонщини попередили браконьєрський вилов риби в озері Сиваш (відео)
ОбластьЕкономікаПодії
Перегляди: 251

Вчора, 14 серпня, спільний патруль з числа працівників відділення поліції в порту «Херсон» та їх колег з Донецької області провели відпрацювання акваторії оз. Сиваш. Під час рейду неподалік від с. Щасливцеве Генічеського району поліцейські виявили у воді 14 браконьєрських сіток загальною довжиною близько однієї тисячі метрів. Живі водні біоресурси (риба видів лобань, камбала та піленгас) були повернуті неушкодженими в природнє середовище, а незаконні знаряддя лову вилучені. Попереджена шкода оцінюється в суму 32 тисячі гривень.

Як зазначає начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, з початку тижня в акваторії оз. Сиваш працівники підрозділу загалом виявили 87 браконьєрських сіток загальною довжиною понад 4,5 кілометри. Уся риба, яка в них знаходилася, була повернута назад у воду. Шкода, яку б власники незаконних знарядь лову могли завдати державі, оцінюється в суму понад 237 тисяч гривень. Відпрацювання морської акваторії Херсонщини щодо попередження незаконного видобутку живих водних біоресурсів продовжується.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

© Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/vodna-policziya/vodni-policzejski-xersonshhini-razom-iz-kolegami-z-donechchini-poperedili-brakonjerskij-vilov-ribi-v-oz-sivash/?fbclid=IwAR1IdGq6pRiT18M-uEyKqI0ACmkKEHCJW3lCyDlgWPG41C4HC49k3EakppM

Tags:

Тобі також сподобається:

Херсонців турбує питання початку нового навчального року (фото)
На Херсонщині поліція встановлює обставини злочину в Голопристанському районі

Останні новини

Меню