За минулі вихідні поліцейські Херсонщини склали 33 протоколи за порушення протиепідемічних заходів

  1. Головна
  2. Область
  3. За минулі вихідні поліцейські Херсонщини склали 33 протоколи за порушення протиепідемічних заходів
ОбластьПодіїХерсон
Перегляди: 616

З сьогоднішнього дня на території Херсона, Білозерського, Іванівського та Новотроїцького районів починають діяти правила, характерні для «жовтої зони» карантину. Поліція Херсонщини просить усіх неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Адже за порушення карантинних вимог передбачена відповідальність від чималого штрафу аж до кримінальної відповідальності. Так, за минулі вихідні поліцейські Херсонщини склали 33 адміністративні протоколи за ст.44-3 КУпАП.  Відтепер правопорушникам загрожує по 17 тисяч гривень штрафу, а можливо й більше.

В зв’язку з потраплянням вищевказаних територій Херсонщини в «жовту зону», регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про введення там додаткових заборон терміном на 14 днів, починаючи з 5-го жовтня. А саме, заборонити:

— відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

— діяльність хостелів;

— роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

— проведення на базі закладів освіти заходів, пов’язаних зі скупченням учнів, студентів — олімпіад, конкурсів, екскурсій.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 1540 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Шановні громадяни! Щоб залишатися у «зеленій зоні», поліція Херсонщини рекомендує дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я із запобігання поширенню COVID-19: носити маски в громадських місцях, користуватись антисептиками та тримати соціальну дистанцію. Просимо усіх неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Бережіть себе та близьких!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Tags:

Тобі також сподобається:

В Бериславському районі місцевий житель незаконно заволодів автомобілем свого знайомого, після чого потрапив у ДТП
Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП в Чаплинському районі

Останні новини

Меню