На Херсонщині пройшов шаховий турнір на кубок «Нам тут жити!»

  1. Головна
  2. Події
  3. На Херсонщині пройшов шаховий турнір на кубок «Нам тут жити!»
ПодіїОбласть
Перегляди: 563
Історія турніру за Кубок «Нам тут жити!» з шахів вимірюється поки що двома розіграшами. Започаткували його у серпні минулого року для дітей. До «новинки» лише починаємо звикати, допрацьовуємо формат і встановлюємо традиції.
Змаганнями опікується Благодійний фонд Ігоря Колихаєва, який забезпечує організацію перегонів усім необхідним. Про дебютний турнір «Нам тут жити!» у минулому році варто сказати, що він пройшов за участю великої кількості школярів району. Нагадаємо його призерів. Серед хлопців: 1 – Олександр Фурман, 2 – Владислав Ратушний, 3 – Роман Ратушний. Серед дівчат: 1 – Вікторія Прополя, 2 – Тетяна Гребенюк, 3 – Анастасія Гриньок. Що у 2020-му? Читайте!
ІІ Кубок «Нам тут жити!» було вирішено провести у вигляді «міксу» серед юних шахістів і шахісток. А крім того визначити ще й окремо кращих у змаганнях між дівчатками та між хлопчиками. Не хочеться ділити учасників на умовні ліги, дали пограти всім, хто бажає. Головне, щоб дітворі сподобалося. І здається, що все заплановане нам вдалося. Давайте познайомимося з тими, хто боровся за головний приз і став героєм ігрового дня.
Кубок «Нам тут жити!». 2020 рік. Володарем трофею став учень сьомого класу ВСШІ «Обдарованість» ХОР (гімназія) Данило МАНУЙЛЕНКО! Йому і кубок, і золоту медаль переможця! За додатковим показниками (результат очної партії) Данило випередив у турнірній таблиці свою однокласницю Вікторію ПРОПОЛЮ. Віка впевнено провела турнір і не знітилася суперників хлопців. У неї медаль срібного ґатунку. На бронзовій сходинці – володар Кубку «Нам тут жити!» 2019 року Олександр ФУРМАН. Сашко – колишній однокласник Данила і Вікторії, який два роки тому переїхав з батьками у Львів і з’являється на шахових турнірах під час приїзду у Високопілля до дідуся і бабусі. Переможний «п’єдестал» у цьому році виявився повність «семикласним». А тепер уявіть собі як від радощів за своїх учнів (навіть з львівською пропискою) стрибало в грудях серце їх класного керівника Юрія ЖАКОМІНА, який відвідує всі турніри за участю своїх підлеглих і знаходиться з ними поруч від старту до нагородження. І взагалі вся ця подія відбулася на території рідної для всіх призерів гімназії. І скажіть, що хіба не дійсно вдале поєднання території змагань з призерами — «Нам тут жити!».
Багато останнім часом пишу про змагання серед юних шахісток! Дівчаток побільшало на стартах наших змагань. Ми їх підтримуємо і рекламуємо їх успіхи у грі. У Високопіллі та Іванівці їх кількість приємно шокує. Тренуванням і змаганням приділимо увагу і в наступному сезоні. Цього дня результат мав серед призерів суто високопільське представництво:
1 місце — Дар’я ВЕРЕТЕЛЬНИК
2 місце — Дар’я КОЛЕСНИК
3 місце – Поліно ГОНЧАРЕНКО
Перемога у змаганнях Веретельник приємна, але прогнозована. А ось успіх двох інших шахісток Даші і Полі – це подальша перспектива! Вони перейшли до п’ятого класу і враховуючи, що їм ще вчитися та вчитися, то від них можна очікувати перемог вже у найближчі роки. До того ж срібна і бронзова медалістки – двоюрідні сестри! Ось так все відбувається у нас на іграх федерації шахів. Мов у індійських фільмах.
Що стосується змагань хлопців, то тут були свої герої. За лідерами гонки «Нам тут жити!» угнатися важко, але відзначимо символічну «трійку призерів» серед інших учасників – хлопців.
1 – Данило СТРІЛЕЦЬ (Нововознесенське)
2 – Кірілл МИХАЛЬЧЕНКО (Високопілля)
3 – Єгор ШИХОВ (Високопілля)
Кожного разу намагаюся у звітах похвалити одних, підтримати – інших. І щоразу гадаю, а якби склався хід змагань якби у них зіграли ті на кого щоразу чекаю. Не вистачало у перегонах «Нам тут жити!» торішніх призерів – братів Ратушних з Архангельського… Швидше за все, по іншому виглядали б трійки призерів якби грали на турнірі іванівці Назар Шишко та Валерій Шило, Тетяна Дмитришина та Софія Самойленко… У цих роздумах ловлю себе на думці про те що попереду стільки роботи і як багато потрібно зробити для дітей Високопільщини. Зробити обов’язково! Бо НАМ ТУТ ЖИТИ!
Ігор Урбанський, голова Високопільської районної федерації шахів
Tags:

Тобі також сподобається:

На Херсонщині поліцейські розшукали водія, який втік з місця смертельної ДТП
У Гeнiчecькoму paйoнi вiдбувcя вoлeйбoльний туpнip

Останні новини

Меню