Справжні герої служать і в Херсонському прикордонному загоні

  1. Головна
  2. Події
  3. Справжні герої служать і в Херсонському прикордонному загоні
ПодіїОбласть
Перегляди: 1K

Захищати свою Батьківщину від зазіхань з сторони тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята та почесна справа. Вона вимагає від людей сміливості та відваги, а дуже часто і величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. Саме з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу ми святкуємо День захисника України.

Справжні герої служать і в Херсонському прикордонному загоні.

Роман Бушуєв розпочав військову службу за контрактом у Луганському прикордонному загоні у 2013 році ще до початку бойових дій на сході країни. З дитинства він любив собак, захоплювався кінологічною справою, а тому і вирішив пов’язати військову службу з кінологією.

Разом з своїм чотирилапим другом німецькою вівчаркою на прізвисько «Ден» Роман пройшов підготовку у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України. Через два тижні після повернення з навчання загострилась обстановка в Луганській області і Роману разом з побратимами довелось приймати участь у відбитті збройного нападу на Луганський прикордонний загін 12-13 червня 2014 року. Після запеклих боїв, близько другої години ночі, вони отримали команду покинути територію військової частини, проте службові собаки залишились у загоні. Зранку, Роман разом з своїм другом-кінологом Тарасом, прихопивши кілька ручних гранат, повернулись до управління Луганського загону, який вже зайняли бойовики незаконного збройного формування. На прохання віддати свої собак бойовики не відреагували, тоді хлопці від’єднали чеку гранати і розмова пішла по іншому. Погрожуючи підірвати і себе і бойовиків Роман з Тарасом змогли забрати своїх чотирилапих помічників.

Потім Роман разом «Деном» ще два роки прослужив в зоні ООС. Там під час одного з обстрілу «Ден» отримав осколкове поранення та пішов за заслужений відпочинок. Згодом, за ротацією Роман потрапив до Херсонського прикордонного загону і зараз продовжує службу в  одному з підрозділів на адмінмежі з ТОТ АР Крим разом з службовою собакою «Мессі».

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Новокаховська ОТГ показує приклад стабільного розвитку в умовах реформування (відео)
У Херсоні висадили квіти у сквері Богородиці (фото)

Останні новини

Меню