День знань у бібліотеці імені Дніпрової Чайки

  1. Головна
  2. Події
  3. День знань у бібліотеці імені Дніпрової Чайки
ПодіїКультураОбласть
Перегляди: 399

День знань у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки пройшов по-святковому, урочисто та творчо, пише сайт khor.gov.ua.

Бібліотекарі для учнів 7-8 класів підготували пізнавальну цікаву програму. Заходи були проведені у «шкільному» форматі.

Тож розпочали з «урочистої лінійки» на ганку. Бібліотекарі привітали школярів зі святом Першого шкільного дзвоника й побажали здобувати знання у дружбі з книгою.

За «розкладом занять» учні вирушили у різні «кабінети» – відділи книгозбірні. В медіа-центрі вони знайомилися з краєзнавчими електронними ресурсами, дізналися про умови участі в обласному турнірі «Ігри патріотів Херсонщини», стартовий етап якого цьогоріч триватиме до 10 вересня, переглянули відео-огляд «Подорож Херсонщиною».

Працівник сектору абонементу розповіла про літературні новинки у панорамному огляді «Книжковий всесвіт». А в інтернет-центрі учні побували на онлайн-екскурсії «Лайфхаки для сучасного школяра» і дізналися про корисні веб-ресурси, які допоможуть у навчанні.

Про символи українців – державні та народні – мова йшла під час пізнавально-ігрової програми «Пароль: українська мова». Діти перевірили свої знання української й переконалися, що вивчати рідну мову треба все життя.

У вересні херсонці відзначають день міста. Інтелектуальний турнір «ГРАд Херсон», який проходив у відділі естетичного виховання, дав можливість не тільки показати дітям свої знання з історичного минулого, культурного життя міста, а й дізнатися цікаві маловідомі факти про обласний центр Херсонщини.

Новий навчальний рік розпочався, а разом з ним – і новий сезон у бібліотеці імені Дніпрової Чайки. Адже обласна дитяча книгозбірня завжди крокує в ногу зі своїми юними читачами, допомагаючи їм у складній і цікавій роботі над власним інтелектуальним і духовним зростанням, становленням особистості.

Tags:

Тобі також сподобається:

Коронавірус: ще 6 херсонців відхопили хворобу
На Херсонщині поліцейські затримали угруповання за збут наркотиків на морському узбережжі

Останні новини

Меню