Директор Херсонського театру ім.Куліша назвав дату проведення “Мельпомени Таврії”

  1. Головна
  2. Події
  3. Директор Херсонського театру ім.Куліша назвав дату проведення “Мельпомени Таврії”
ПодіїОбласть
Перегляди: 280

Карантин через поширення коронавірусної інфекції змісив весь світ затамувати подих та відмовитися від повсякденних справ. Без роботи, прогулянок та відпочинку провели люди понад 2 місяці. Постраждала також і культура.

Зокрема, частину коштів з державного бюджету України, які планували витратити на її розвиток, перерозподілили на боротьбу з COVID-19. Щодо Херсонщини, то жителі області залишилися без улюбленого Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Нагадаємо, захід традиційно проходить наприкінці весни  і збирає навколо себе понад тисячі людей. Цьогоріч фестиваль мав відбутися в 22-ге, але в травні херсонці спостерігали лише підняття прапору з логотипом у Потьомкінському сквері під бурхливі оплески театралів. Тоді директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Куліша Олександр Книга пообіцяв, зробити все можливе, аби провести фестиваль хоча б у скороченому варіанті. Своє слово керівництво стримало і на прес-конференції «ГогольFest Dream» назвали точну дату проведення 22-ї «Мельпомени Таврії».

«Ми запланували провести фестиваль з 10 по 13 вересня. І хоча коштів на святкування фестивалю немає, ми все одно проведемо його у тісному колі. Можливо запросимо колег з найближчих областей. Тож Мельпомені бути», — ділиться Олександр Книга.

Що стосується місць проведення, то скоріше показ вистав здійснюватиметься на вуличних локаціях, адже за час карантину театр гарно попрацював у цьому напрямку.

 

Tags:

Тобі також сподобається:

Херсонська філармонія може отримати новий статус
Херсонців турбує питання початку нового навчального року (фото)

Останні новини

Меню