На півдні України тривають тренування розрахунків гаубиць «Д-30» та самохідних артилерійських установок «Гіацинт-С»

  1. Головна
  2. Події
  3. На півдні України тривають тренування розрахунків гаубиць «Д-30» та самохідних артилерійських установок «Гіацинт-С»
ПодіїОбласть
Перегляди: 521

На одному з полігонів бойової підготовки, що на півдні України, тривають тренування розрахунків гаубичної артилерії. Практичні навички під час розгортання батареї і виконання нормативів із підготовки до стрільби, вдосконалюють обслуги гаубиць «Д-30» та самохідних артилерійських установок «Гіацинт-С», які знаходяться у підпорядкуванні Командування об’єднаних сил Збройних Сил України.

— Розрахунки гаубичної артилерії відпрацьовують питання приведення артилерійських установок до бою і підготовки до стрільби, а також виконують нормативи зі зміни вогневих позицій, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами Командувача, тренування включають в себе вихід на рубіж відкриття вогню, облаштування позицій, проведення артилерійської розвідки, наведення гармат за цілевказівками корегувальників, дії за ввідними, а також перехід на різні режими ведення вогню.

— Звичайно, що для одного військовослужбовця опанувати таку грізну зброю було б дуже важко, а от коли поряд є повний розрахунок, який складається з командира, навідника і номерів розрахунків – набагато легше. Артилерія – це насамперед колективна зброя. Тут важливі індивідуальні навички кожного військовослужбовця, але на перший план стає згуртованість всього підрозділу тому під час відпрацювання заходів бойової підготовки велика увага приділяється часу виконання нормативів і злагодженості дій розрахунків, що в реальній обстановці має вирішити хід бою. Щоденні тренування дають впевненість у готовності особового складу до виконання поставлених завдань з вогневого ураження та здатність командного складу ефективно управляти підрозділами, – підкреслив командувач.

Слід відмітити, що відпрацювання нормативів у підрозділах, які несуть бойову службу на південному напрямку завжди відбувається в умовах наближених до бойових, як в індивідуальному заліку, так й груповому, у складі обслуги гармати та батареї.

Tags:

Тобі також сподобається:

Звіт національної поліції Херсонщини про оперативний стан за добу
Звіт національної поліції Херсонщини про оперативний стан за добу

Останні новини

Меню